Sayfa 453/1027 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Hatırlatırım Ayhan bey ☺ï¸
    En az yüzde 30 40 çakılır.Bankaların tahsil edemediği alacakları tefecilere yüzde kaç indirimle sattıkları düşünülürse )))))))

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yani sizide anlamıyorum
    adamı niye muhatap alıp yazıyorsunuz
    ikna mı edeceksiniz
    boşuna sayfa tüketiyorsunuz kirlilik yaratıyorsunuz.
    Arada bir uğrayıp silkeliyorum işte, yoksa koca memleketi şu topiktekiler , sanal dünya ve de twitter!den ibaret sanıyorsunuz, siz genede muhatap almayın sizler bizlerin muhataplarısınız sizlerin gönlü de bir gün kazanılacak, gerçekleri göreceksiniz, hani herkesin bir gün fenerli olacağı gibi bir şey

Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Hatırlatırım Ayhan bey ☺ï¸
    ben satacaklarını düşünmüyorum
    ancak kaçacak olan olursa satar %50 aşağıdan
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Arada bir uğrayıp silkeliyorum işte, yoksa koca memleketi şu topiktekiler , sanal dünya ve de twitter!den ibaret sanıyorsunuz, siz genede muhatap almayın sizler bizlerin muhataplarısınız sizlerin gönlü de bir gün kazanılacak, gerçekleri göreceksiniz, hani herkesin bir gün fenerli olacağı gibi bir şey
    valal sana cevap yazanlar bu cevabı hakediyor diyecek birşey yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Dinsizin hakkından imansız gelir sorun yok , Dolarlar güvende tutulup ulufe olarak YANDAŞA yedirilmedikten sonra el mahkum bizlere yalvaracakları günler yakın.

Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    İnşallah inşallah allahtan bura sanal,gerçek dünya buradan çok acımasız.Gerçek dünyada gerçeklere muhalefetin bedeli çok acı oluyor.Misal döviz kredisinde yakalanan bir şirket sahibi olabilirdiniz.Maketten ev alıp tapunuz olmayabilir ve belki de hiç olmayacağını yeni idrak edip bir yandan senet ödüyor olabilirdiniz,kentsel dönüşüme ev verip eviniz yıkılıp müteahitiniz kaçmış olabilirdi,inanlar inşaattan ev alıp banka ipoteğini yeni öğrenmiş olabilirdiniz falan.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    geçen şubat ayında açtığım topikden sonra dolar çoşmuş
    uğursuz güneysunun açması yüzünden yataya girdik
    Allahtan mayısın sonunda açtıda biraz ortalamayı kurtardık
    Başkan bir daha ki başlık dolarda yükseliş kaçınılmaz olmasın zira abd parası dolar yükselmiyor abd de tl düşüyor. Şöyle olabilir başlık TL de düşüş kaçınılmaz.

bugün ve yarın borsaya çakarlar faizi ve doalrı yukarı alırlar
    faiz için tam saha pres uygularlar
    ama sökmez

Sayfa 453/1027 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •