Sayfa 458/1001 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558958 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Daha süreleri var ..ben kademeli olarak pozisyon alacaklar demistim dün..
    Bugün orta ve uzun vade alimi yapar yarin veya bu ay icinde kisa vade..
    Onemli olan zamanini kestirmek
    Sizin boyle konustugunuzda genelde o hafta bir gun de olsa 0.10 - 0.12 getirisi oluyor gelenek bozulmaz ins

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Sizin boyle konustugunuzda genelde o hafta bir gun de olsa 0.10 - 0.12 getirisi oluyor gelenek bozulmaz ins

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu 2 hafta boyunca ( tahminim 2 hafta .. 1 haftada 1 ayada yayabilirler) borclanma araclarinda ( her vadede) tatmin edici getiriler gorulebilir

3. Ziraat portföy tüm fonlarına baktım, hepsinde fon yöneticileri Evren Öztürk ve Ceyda Kalay görünüyor. Oğuz bey görünmüyor. Ama sitesinde de portföy yöneticisi isimleri arasında Oğuz beyin ismi görünüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Bende var, Cuma günü almıştım. Bugün zarar yazmış. İnşallah yarın artı görürüz
    Sevindim sizin için güzel getirisi olur inşallah. Ben çıkmıştım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Ziraat portföy tüm fonlarına baktım, hepsinde fon yöneticileri Evren Öztürk ve Ceyda Kalay görünüyor. Oğuz bey görünmüyor. Ama sitesinde de portföy yöneticisi isimleri arasında Oğuz beyin ismi görünüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Evren hanimla ben maillesiyorum muhtemelen onun üstüde var ama oguz beymi bilmiyorum

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Bende var, Cuma günü almıştım. Bugün zarar yazmış. İnşallah yarın artı görürüz
    Hem de nasıl...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Oguz bey tcd icin iyimiydi kotumu

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece o mu yönetiyordu bilmiyorum bununla birlikte tcd'nin geçmiş getirilerini incelerseniz o zamanlar için rakipsiz olduğunu görebilirsiniz.
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

8.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Be in de Vakıfbank ama komisyonunuz çok yüksek, telefonla konuşun pazarlık yapın. Kabul etmezlerse onbinde üç, dört veren yatırım kuruluşları var. Bir de borsa takibi yapan arkadaşlar cep matriks aylık 30 -TL
    cep matriks diye android markette aradım ama uygulamayı bulamadım, sadece ıos'a özel mi acaba?
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

Sayfa 458/1001 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •