Sayfa 459/1044 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Ellerinize/emeğinize sağlık Sn. T/A cidden çok güzel bir çalışma olmuş, açıklamalarda bizler için anlaması/anlamlandırması daha kolay bir hale gelmiş, teşekkürler
    Düşündükçe ve takip ettikçe eksiklerini fark edip tamamlamaya çalışıyorum...

Zamanla daha güzel olacak...

Yeni fikirler ve gelişmeler kafamda dolanıp duruyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Tebrikler sayın T/A gerçekten ufkumuzu açıyorsunuz. Bankalar olarak Xbank ortada olacak şekilde bankaların hareketini paylaşabilir misiniz. Karşılaştırmak için bide Usd merkezli. Çalışmanız ile usd bazlı ve xbank içindeki bankaların momentumunu karşılaştırmak istedim. Doğru bir kullanım mı olur?

Alıntı Originally Posted by Eagleyed Yazıyı Oku
    Tebrikler sayın T/A gerçekten ufkumuzu açıyorsunuz. Bankalar olarak Xbank ortada olacak şekilde bankaların hareketini paylaşabilir misiniz. Karşılaştırmak için bide Usd merkezli. Çalışmanız ile usd bazlı ve xbank içindeki bankaların momentumunu karşılaştırmak istedim. Doğru bir kullanım mı olur?

İstediğiniz şekilde hazırlamaya çalıştım. Eksik bir durum varsa düzeltebilirim...

Grafikler sırası ile XU100, XBANK ve USDTRY merkezli çizilmiştir...

Yaklaşımınız bence de doğru. Bu 3 grafiğe birlikte bakıp hepsinde de lider olanları bulmak en güzeli...

Bankalar toplu halde atakta ama en göze batanı ISCTR gibi duruyor...

QNBFN ise uzak durulması gereken banka modunda...!

4. Sayın T/A

Sokm içinde grafik paylaşabilir misiniz rica etsem.

Back test konusunda istediğiniz kadar yardımcı olabilirim.
    Kodlama konusunda fena değilimdir.
    Excel de hayal ettiğiniz her şeyi yapabilirim.
    Destek istediğiniz noktada sonuna kadar elimden geleni yaparım.

Emeklerinize sağlık üstad.
    Ufkum 2 boyuttan çok daha ötesine geçti.
    Şu sıralar nonlinear yapılar üzerine çalışıyorum ama sizin bu bakış açınız efsane...

Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    Sayın T/A

Sokm içinde grafik paylaşabilir misiniz rica etsem.

Back test konusunda istediğiniz kadar yardımcı olabilirim.
    Kodlama konusunda fena değilimdir.
    Excel de hayal ettiğiniz her şeyi yapabilirim.
    Destek istediğiniz noktada sonuna kadar elimden geleni yaparım.

Emeklerinize sağlık üstad.
    Ufkum 2 boyuttan çok daha ötesine geçti.
    Şu sıralar nonlinear yapılar üzerine çalışıyorum ama sizin bu bakış açınız efsane...
    Eyvallah, sağolun. Bir şeyler yapmak ve ilkleri gerçekleştirmek için çalışıyorum. Başarılı olabiliyorsam ne mutlu bana...

Excel konusunda ben çok zayıfım. Sadece işimi görecek kadar, yüzeysel bilgim var...

Backtest konusunda vakti geldiğinde yardım talep edebilirim...

Şu anda programı daha verimli kullanabilmek için ufak tefek düzenlemeler yapmaya çalışıyorum. Örneğin: otomatik listeleri seçmek gibi...

Bu tip detaylar bitince ki, bilirsiniz en çok zamanı bu tip detaylar alır; ancak o zaman arka plan hizmetlerle uğraşabilirim...

Nonlinear yapılar biraz zordur. Benim de bu tip bir kaç çalışmam oldu. Bir yere kadar güzel sonuçlar veriyorlar ama hiç bir zaman tam aradığımı bulamadım...

SOKM için 2 grafik paylaşıyorum. Yeterli değilse, ne lazımsa onu paylaşabilirim...?

6. Çok tşkler sayın T/A şimdi bu pencereden takip edip 1 hafta sonra ne olacak sizin tecrübelerinizle tekrar değerlendirelim.
    XBANK ta isc yorgun gözüküyor. Ama dolar ve borsa için daha yolun başında. Qnb hızlı koşan at misali. Yapı kredi akbank ralli için ısınıyor bakalım bu değerlendirmeler önümüzde hafta bizi nerelere taşıyacak

7. Eyvallah, sağolun. Bir şeyler yapmak ve ilkleri gerçekleştirmek için çalışıyorum. Başarılı olabiliyorsam ne mutlu bana...

Üstad tesekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Açık söyleyeyim bu çizimin olabilirliğine hiç ihtimal vermemiştim, ama demek ki her şey mümkün olabiliyor.
    17 üzeri kapanışlarda 20 var yukarıda başkada çizgi yok zaten.

Sayfa 459/1044 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •