Sayfa 462/1013 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    SONUÇ:Ne çıkarsa çıksın..!!!!
    KAOS TÜM HIZIYLA YOLDA..!!

SICAK PARA BUHARLAŞTI..!!
    TAKKE DÜŞTÜ..!!
    KEL GÖRÜNDÜ..!!!
    Tulumbada su kalmadı..!!!

KRAL ÇIPLAK..!!!
    TURBO CRASH TÜM HIZIYLA YOLDA..!!!
    FED FAİZ ZEHİRiNİ KUSTUKÇA...!!!
    TL PATIR PATIR DÖKÜLMEYE..!!
    ENFLASYON VE İŞSİZLİK HIZLA YÜKSELME ..!!!
    DEVAM EDECEKTİR....!!!
    Büyük resim deki sonuç..!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

arkadaslar sizce düşüş nerelere dek devam eder

3. Euro/$ 1,0615 (+%0,03)

$/tl (-%3)

Euro/tl (-%1,89)

parite aynı iken

$ daki düşüşle

Euro daki düşüş aynı değil.

neden böyle.

bilen varmı.

4.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    Euro/$ 1,0615 (+%0,03)

$/tl (-%3)

Euro/tl (-%1,89)

parite aynı iken

$ daki düşüşle

Euro daki düşüş aynı değil.

neden böyle.

bilen varmı.
    Sn. Kızılyıldız, Asya piyasalarında oluşan fiyatlar biraz sığ ve bu nedenle pek gösterge niteliğinde değil bence, bu sığ işlemlerde hata olması yada tam dikkate alınmayan çapraz kurlar olması normal karşılanabilir diye düşünüyorum,

Fx de işlem yapmayan birisi olarak sabah ki açılışlar ve tüm dünya piyasalarının açık olduğu günlerde yapılan işlemler benim için daha anlamlı açıkcası
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Emekli olmadan önce son 10 yıllık profesyonel hayatımda çok mezbahada bulundum. Defalarca büyükbaş hayvan kesimlerine nezaret ettim , hem yurt içinde hem de dünyanın değişik memleketlerinde , kıta'larında.

Alışkın olmama rağmen, kesim sırasında bulunan danaların bazılarının gözlerinin içine bakarak oluşan mahsunluğundan etkilenmemek mümkün değil gerçekten.

Nereden bilirdim ki , referandum sonucundan sonra dolar bulunduran biri olarak aynı o kesimlerini bekleyen danalar gibi Türk piyasasının açılmasını büyük bir endişe ile bekleyeceğimi ..
    Enseyi karartmayın hemen.. Salı günü 3.68 e gelir diye düşünüyorum.
    Bu arada dolarda değilim.Günlük TL de takılıyorum.

6. Ben zaten doların ucuzunu severim abicim. Pahalı olsa alamayız, ucuzlasın ki daha çok alabilelim. Manyak mıyım dolar çıksın diye bekleyeyim.

7.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn. Kızılyıldız, Asya piyasalarında oluşan fiyatlar biraz sığ ve bu nedenle pek gösterge niteliğinde değil bence, bu sığ işlemlerde hata olması yada tam dikkate alınmayan çapraz kurlar olması normal karşılanabilir diye düşünüyorum,

Fx de işlem yapmayan birisi olarak sabah ki açılışlar ve tüm dünya piyasalarının açık olduğu günlerde yapılan işlemler benim için daha anlamlı açıkcası
    haklısınız. piyasanın açılmasını beklemek gerek.

hiç böyle olmamıştı.

arada % 1 fark var

dikkatimi çekti.

8. GRAFİKLERE BAKIN 1-2 sayfa önceki

DOLAR ın düşebilse düşebilse NE kadar a KADAR düşebileceği belli yukarda eklediğim grafiklere bir göz atın
    en kötü düşerse ÇANAK oluşturur bizlerde 3 ay kadar ucuz dolar toplarız ancak grafik yalan söylmez 4,45-4,61TL arasına EKİM ayının sounda gitmesi lazım grafiğe göre.

yukarda anlatıldığı gibi SICAK para mevsimi bitti
    merkezin elindeki blöf tutmadı.şimdi aşırı yüksek faiz zamanı

yuh birde GAP yaparak açılış daha iyi aslında teknik açısından daha hızlı kazanacağız eğer düşükten alabilirsek
    dediğim gibi en kötü eylül ayına kadar DOLAR 3,21TL altına inmezse BUUY BUYY BUY

YENİ KANIT teknik görünüm:
    DOLLAR_EYLÜL:

Sayfa 462/1013 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •