Sayfa 467/956 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by moral03 Yazıyı Oku
    Piyasaları takip etmemek için kendimi TV de maçlara verdim dün akşam cim bom da hak etmediği yenilgiyi aldı yaw hiç bir şeyden zevk alamaz olduk ne olacak böyle halimiz çarşıya gezmeye çıkıyorum gezdigim yerde vitrinlere bakarken ihtiyaç zannedip para harcıyor eve gelince aldığım şeyin o kadar da acil olmadığını görüyorum camiye gidiyorum çıkışta hayır için para isterler yok böyle olmayacak paramı bassam acaba o işten de anlamıyorum ki ne yapsak acaba
    Kardeş zarar çok mu fazla? Mutlu olmak dünyada en güzel şey. Borsa senin mutluluğunu alıyorsa bırak gitsin. Yaş kac bilmiyorum ama ben daha gençken borsadan para kazanınca mutluydum kaybedince mutsuzdum ve çoğunlukla kaybediyordum. Baktım olmayacak zararına her şeyi satıp ciktim. 3 sene ara verdim. Kuş gibi hafiflemistim. Sonra tekrar girdim. Bu süreçte kendimi motive ettim. Tabi biraz da işi öğrenmiştim. Şimdi rahatim.
    Afyona gelince hiç korkma. Arkası sağlam ender şirketlerden. Sadece sabır. En kötü birkaç sene sonra para kazanarak çıkarsın. 2008 krizini yaşadım ben. Bittik öldük dedik sonra kağıtlar 4-5 sene içinde 5-6 katına çıktı. 1.81 maliyetle aldığım ege seramik 0.38 e kadar düştü krizde. Sonra kağıt 4'leri gördü. Kafana takma kardeş bu da geçer. Bu ülke neler gördü...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Kardeş zarar çok mu fazla? Mutlu olmak dünyada en güzel şey. Borsa senin mutluluğunu alıyorsa bırak gitsin. Yaş kac bilmiyorum ama ben daha gençken borsadan para kazanınca mutluydum kaybedince mutsuzdum ve çoğunlukla kaybediyordum. Baktım olmayacak zararına her şeyi satıp ciktim. 3 sene ara verdim. Kuş gibi hafiflemistim. Sonra tekrar girdim. Bu süreçte kendimi motive ettim. Tabi biraz da işi öğrenmiştim. Şimdi rahatim.
    Afyona gelince hiç korkma. Arkası sağlam ender şirketlerden. Sadece sabır. En kötü birkaç sene sonra para kazanarak çıkarsın. 2008 krizini yaşadım ben. Bittik öldük dedik sonra kağıtlar 4-5 sene içinde 5-6 katına çıktı. 1.81 maliyetle aldığım ege seramik 0.38 e kadar düştü krizde. Sonra kağıt 4'leri gördü. Kafana takma kardeş bu da geçer. Bu ülke neler gördü...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah bende borsada eskiyim yas 54 2010 yılındaki efsane yükselişi bekledim yakaladım ancak ihtiyactan elimdekilerin %75 çıkardım geriye kalanla avundum şimdi yine ihtiyactan elimdeki malın çoğunu vermek zorunda kaldım yine tarih tekerrür ederse sevineyim mi uzeleyimmi onu bilemedim artık ne gelirse herşey olacağına varıyor nasip neyse gölge misali kovaliyorum kaçıyor kaçıyorum kovalıyor o yüzden artık akışına bıraktım

Günaydın.yeni bir gün yeni bir seans yine spek yukarı taşıma görüntüsü verip mal kazıklama gayretlerinde.Tabiki speklerin bizzat rahmetli ağanın k.y. düşmanı mirasyedileri olduğunu biliyoruz.Üretimin dışında ne kadar k.y. söğüşleyecek numaraları varsa deniyorlar.
    Keşke mahcup olsam diyorum ama maalesef haklı çıkıyorum
    Son düzenleme : eldoR21; 05-10-2018 saat: 11:13.

4. Hacim iyi gibi ama Rabbisi bilir.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Günaydın.Spek efendiler endekse rağmen k.y.cıya mal kazıklamak için yukarı bir hareket vermış havası vermeye çalışıyor.Gelmeyin şu lanet heriflerin oyunlarına dostlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Bu sefer kork benden afyon...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.Spek efendiler endekse rağmen k.y.cıya mal kazıklamak için yukarı bir hareket vermış havası vermeye çalışıyor.Gelmeyin şu lanet heriflerin oyunlarına dostlar.
    Aynı oyunlar.Pek fazla adam kazıklayamıyorlar herhalde.Bu saatten sonra AFYON alınırmı allahaşıkına.

Günaydın.rezil kağıt biz dosttan arkadaşdanda etti.Sayfada kendim çalıyor kendim oynuyor gibiyim.Arkadaşlar nerelerdesiniz allahaşkına.Tavan tavan gitmeye başlayınca (!)sayfaya atlamışsınız ne faydası var.Hoşçakalın.

Sayfa 467/956 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •