Sayfa 470/1003 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Poliyanacılığa devam diyorlar hadi hayırlısı bakalım...

Erdoğan: ”Tabii bazı arkadaşlar “Cumhurbaşkanı faiz politikalarında ciddi bir değişime mi gidiyor” gibi bir yanılgının içine düşmesin. Ben burada aynıyım.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan:“Biz o zaman ‘düşük faiz, düşük enflasyon’ teorisiyle çalıştık. Şimdi de aynı anlayışla çalışıyorum, aynı düşüncedeyim ve bu şekilde bunu başarabiliriz diye inanıyorum.”

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Böyle bir açıklamaya doların düşmeside garip

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Erdoğan: Hazine ve Maliye Bakanımızın adımlarını süratle, rahatlıkla Merkez Bankası'yla atmasını kabullendik, Enflasyonu tek haneye düşürme kararlılığımızı bildirdi

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Böyle bir açıklamaya doların düşmeside garip

Benim düşüncem aynı ama şuan atılacak adımları kabullendik lafı sebebiyle düşüyor .. Faiz artışı geliyor

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Benim düşüncem aynı ama şuan atılacak adımları kabullendik lafı sebebiyle düşüyor .. Faiz artışı geliyor
    Ama düşüncemiz aynı diyor 2-3 ay sonra yeter deyip görevden de alabilir izlenimide veriyor açıklama

" Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Sayfa 470/1003 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •