Sayfa 473/925 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1. Ulen ne bohhhtann bi kagitmis bu gubre, dustukce kademeli alim yapacam hadri meydan bakalim, ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    zarar bu kadar çok olmaz....konsolide gelsin bakalım....eskiden yurt içi kötü idi razi iyi idi.....eskiye dönüş olmuşsa iyi....razi bilançosu bakalım nasıl olacak....ben tam tersine olumluya gideceğini düşünüyorum bilançonun....iran tarafı düzelsin yeter...
    bilancoda toparlama var ama hisse almak icin yeterli degil...yonetim yatirimci dostu olmali....

3. negatif hikayeler....

****berbat bir yönetim var
    ****iran ambargo riski var
    *** döviz açık pozisyonu fazla..bilançoda stabilite olmayabilir...

pozitif hikayeler.....

****bilanço düzelme işaretleri var
    ****altın madeni hikayesi var(ucu açık)
    ****fosfat yatırımı hikayesi var (ucu açık)
    ****tabosan hisselerinin alınması hikayesi var (ucu açık)
    ****üre fiyatları 300 doların üzerine atmak üzere çok iyi durum...

sonuç: hisse değerlendirilebilir pozisyona geliyor....alınsa bile çok çok iyi konumda olup çok daha fazla düşmüş hisseler var hemen fırlayacak bir durum yok....ucuza aldık alır başını gider diye bir durum yok...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    negatif hikayeler....

pozitif hikayeler.....

sonuç: hisse değerlendirilebilir pozisyona geliyor....alınsa bile çok çok iyi konumda olup çok daha fazla düşmüş hisseler var hemen fırlayacak bir durum yok....ucuza aldık alır başını gider diye bir durum yok...ytd
    Berbat yönetim değil iğrenç yönetim..iran ambargosu daha ne olsun...dövuz açık posizyonu memur zihniyetiyle şirketin yönetilmesinden kaynaklanıyor...kozayı kim alırsa altınıda ona verirler hayalini dahi kurma...fosfatı hiç düşünme 2011 de tam yapacaktık diyor şirket son anda vazgeçildi diyor 2011 de malum şirket yatırım yapmış..tabosanda çok fazla etkilemez üre fiyatı husseye talebi etkilemez...ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Cool

Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    negatif hikayeler....

pozitif hikayeler.....

İrana ambargo riski petrolle ilgili , henüz diğer kalemler den bahsedilmeli , petrolle ilgili ambargo var ama adamlar bir şekilde aşıyorlar.Rusyaya satıyor rusya diğer ülkelere veya Türkiye devreye giriyor.

6.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    İrana ambargo riski petrolle ilgili , henüz diğer kalemler den bahsedilmeli , petrolle ilgili ambargo var ama adamlar bir şekilde aşıyorlar.Rusyaya satıyor rusya diğer ülkelere veya Türkiye devreye giriyor.
    bu hisse hep yabanci yatirimci ile yukseldi...ambargo yabanci ilgisini azaltabilir....

7. *oyak yatırım, gübretaş hedef fiyatını 4,75 tl'den 4,00 tl'ye indirdi, tavsiye 'endekse paralel getiri'
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 473/925 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •