Sayfa 476/997 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Nasıl bir kandırma hocam? 14.25 ile açılmış bir hesabım mevcut şubeden bizzat açtım,kalan miktar için de normal vadeli açtım 14.10 oranıyla,90 gün boyunca günlük faiz işleyecek,olumsuz ne duydunuz ?
    Bazen muhtelif bahanelerle o faiz verilmediği oluyormuş..

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Nasıl bir kandırma hocam? 14.25 ile açılmış bir hesabım mevcut şubeden bizzat açtım,kalan miktar için de normal vadeli açtım 14.10 oranıyla,90 gün boyunca günlük faiz işleyecek,olumsuz ne duydunuz ?
    Forumda yazan bazı arkadaşların hoşnut olmayan geri beslemelerini aldığımız için bu yorumu yazdım. Cuma günü hesap açmış. Pazartesi size bu hesap olmuyor deyip 3 gün parayı boşta tutma ve EFT masrafı talep etme vb.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Bugünlerde mevduat bağlarken Ocak ayına sarkan vade dönüşlerinde banka biraz daha yüksek bir oran teklif edebilir bence bağlamayın.Vade dönüşlerinizi aralık ayının 3.haftası ve sonrasına denk getirirseniz yıl sonu daha yüksek faiz alabilrsiniz.Çünkü yıl sonu bankalar arası faiz rekabeti artar.Bilmeyenler için yazma gereği duydum.
    En makulu aralık ayının son haftası mıdır. Ona gore denk getireyim.

Galaxy S8 cihazımdan gönderildi

4. Gösterge faizin 13.50 leri görmesinin ardından mevduat faizlerinde yukarı yönlü bi kıpırdama olması gerekmiyor mu üstadlar?

5.  Alıntı Originally Posted by Empyrium Yazıyı Oku
    Gösterge faizin 13.50 leri görmesinin ardından mevduat faizlerinde yukarı yönlü bi kıpırdama olması gerekmiyor mu üstadlar?

Kesinlikle olması gerekiyor. Bankalara lütfen düşük oranlarla para kaptırmayın ki faizleri yükseltmek zorunda kalsınlar...

6. Gerekir ama kur daha hızlı artar....

YTD..

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Kesinlikle olması gerekiyor. Bankalara lütfen düşük oranlarla para kaptırmayın ki faizleri yükseltmek zorunda kalsınlar...
    Hocam sana katılıyorum ama o iş pek öyle olmuyo galiba. Yanı mudiler verdiğimiz orandan para bağlamıyor o zaman oranlarımızı arttıralım gibi bi durum yok gibi sanki?

8.  Alıntı Originally Posted by Empyrium Yazıyı Oku
    Hocam sana katılıyorum ama o iş pek öyle olmuyo galiba. Yanı mudiler verdiğimiz orandan para bağlamıyor o zaman oranlarımızı arttıralım gibi bi durum yok gibi sanki?

Olmuyor da sesli düşünelim diye şey ettirdim. Farklı fikri olan varsa paylaşsın...

Sayfa 476/997 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •