Sayfa 477/612 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Vay be bist 10.000 olsun polho yine patlak lastik. Çok büyük orman evladısın!
    Üstad bide borsada satis görelimde ozaman karar verelim borsa araliksiz yükseliyo düzeltme olsun pol nereye iner nerden döner ozaman görecez .

2.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Yumurtaları tek sepete koyarsan kırılinca kara kara düşünursün burdakilerde öyle oldu zamanında burda çok söyledik 11 de alarko 26 da algyo 75de pegasus ne yaptilar engelleyin bunu hisseyi kötülüyo tek hisse pişmanliktir ögrenecekler dünyanin en zengini bile parasini dolara altina hisseye yatirima bölmüş kurnazlarda bide kerizlere polhoyu kakalayanlar burada isterse benim için gitmesin çokta tın eskiden elimde olan paranin 3 kati var bekleme sırası bende bir yıl 2 yıl 3 yıl biliyorum arsada evler uzun vade getirisi olcak herkese bol kazançlar yatırim tavsiyesi degildir.uyanik olmakla borsada para kazanmak çok farklı bişey sabır.
    Dedik mi zamanında yatırımci olmak farkli bişey bi zahmet edinde fiyatlarına bakın bide polhoya bakın.

3. Vallahi sayın kartal ne dediğin tam belli değildi o zaman, pek kimse onemsemedi bu etiketledigin yazının bir zahmet alt 10 yorumuda okuyun arkadaşlar. Size zahmet ne dediğimi anlarsınız. Tek hisseyi mantıksız bulan biri 2 yorum sonra tek hisse ye geçebileceğini söylerse nasıl görüşü destek bulabilir ki?

Şu sayfayi boş bırakmaya gelmiyor hemen karamsarlık aşilayi veriyorsunuz. Bakın twterda Tunahan bey neyi paylaşmış biraz emeğe saygı duyun ve Tunahan beyi beğeni yağmuruna tutun ve emeklerinden dolayı teşekkür edin. Çünkü burada bilgi paylasan çok az kişi bıraktınız. Mesela bende bilgi paylaşma duygusu birakmadiniz. Sepetmis sepet yapsaydiniz hangi diğer hisseniz 5 ayda 3 kat gidecekti.

Bakın sepet muhteşem bir şey evet bende sepeti sonuna kadar savunuyorum ama insan bir hisseden eminse dibine kadar güveniyor ve giriyorsa kimseyi ilgilendirmez sen yap kardeşim sepeti elinden alan mi var.

Burada herkesin tanıdığı bir arkadasta aynı böyle sepetten bahsediyrodu dedim ki gel bana sepete koyacağın hisseyi yaz yazdı ve o dedikleri hala yerlerde polho bakın nerede?

İki durgunlasti ya hisse yazın bakalım sepet diye giderken de yazsaydiniz ya.

Aslında bir sey yazmiyacaktimda Tunahan bey gelişmenin ip ucunu duyurunca bir gireyim dedim hisse nete

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***
    Son düzenleme : temel analizci; 01-09-2022 saat: 07:12.

4. Hiçbir haber hiçbir gelişme bu yaratıkları etkilemez, tamamen küçük yatırımcıyı söğüşleme üzerine kurulmuş bir şirket. Yok 3 kat gitmiş falan dolar zaten son 5 yılda 5 e katladı şirketin değeri 30 cent . 2 sene önce bok alsan 5 e katlardı zaten. Yok çok iyi yönetim varmış vs yapsa ya geri alım net kötü niyet olarak okuyorum ben bunu. Ver tekrar 3 liraya yine burdayım parayı zaten hiç ettik. Eder şirketin para etmediği borsada batıklar uçtu gitti. Ver devreyi kes

5. Şubata kadar yükseleceği iddiam devam ediyor. Böyle beklemeler can sıkıcı olsa da mecburi. Soluksuz devam edemez. Yine toparlayacaktır

6. Beyler iyi niyetli patron istiyorsanız Heidi okuyun burası borsa, var mı iyi niyetli patron olduğunu iddia ettiğiniz bir tane patron Sasa da dahil?

Ben size sizin aldığınız yerden kârdasiniz demiyorum 5 ay önce alan full tek hisse ile 3 katı kazandı diyorum. Siz buluyorsanız sepet yapın arkadaşlar buraya niye yazma gereği duyuyorsunuz onu anlamiyorum. Kimse size sepet yapmayın demedi

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***

7. Alarko 60 olmuş geri alım da sen nerdesin memocan

8.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Şubata kadar yükseleceği iddiam devam ediyor. Böyle beklemeler can sıkıcı olsa da mecburi. Soluksuz devam edemez. Yine toparlayacaktır
    Tespitlerin başarılı tebrik ediyorum ortak. Bakalım bu sefer nerden kafayı çevirecek yukarı.

Sayfa 477/612 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •