Sayfa 48/91 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
Arama sonucu : 722 madde; 377 - 384 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. YAZILACAK BİR ŞEY KALMAMIŞSA
    180 milyon dolar halka arz şirket değeri
    14 Temmuz 2011
    5.50 fiyat sermaye 55 milyon
    302 milyon piyasa değeri dolar kuru 1.65
    Sonuç 180 milyon dolar An itibari ile piyasa değeri 13.7 milyon

Şimdi
    , Ülke düşünün cumhurbaşkanı böyle bir adama açıyor Adamcağız diyor ya neler yapılmış neler başına neler gelmiş zengini görüyor çünkü menfaati var ama neler yaptığını göremez bizi yıllardır nasıl diktiğini göremez küçük yatırımcıyı nasıl mağdur ettiğini görmez çok dindardır kendisi Galip Öztürk de çok milliyetçidir Azerbaycan’a seferler çıkartır askerler taşır depremde otobüsler bedava yapar hayırsever bir işadamıdır ya

2.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    YAZILACAK BİR ŞEY KALMAMIŞSA
    180 milyon dolar halka arz şirket değeri
    14 Temmuz 2011
    5.50 fiyat sermaye 55 milyon
    302 milyon piyasa değeri dolar kuru 1.65
    Sonuç 180 milyon dolar An itibari ile piyasa değeri 13.7 milyon

Şimdi
    , Ülke düşünün cumhurbaşkanı böyle bir adama açıyor Adamcağız diyor ya neler yapılmış neler başına neler gelmiş zengini görüyor çünkü menfaati var ama neler yaptığını göremez bizi yıllardır nasıl diktiğini göremez küçük yatırımcıyı nasıl mağdur ettiğini görmez çok dindardır kendisi Galip Öztürk de çok milliyetçidir Azerbaycan’a seferler çıkartır askerler taşır depremde otobüsler bedava yapar hayırsever bir işadamıdır ya

Cumhurbaşkanı birinci elden servis yapıyor
    Siz düşüne durun bu adam nasıl bir iş adamı
    Adam kesinlikle milliyetçi dee dürüst olmadıktan sonra istediğin kadar milliyetçi ol hikayesin.

Sonuç Allah kurtarsın bizide onuda

3. Galip in kağıtlarından AVTUR ve AVGYO uçtular
    Mepet ve metro ise ite kaka gidiyorlar

4.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Metro turizm ve mepet in satışı ile ilgili bir gelişmemi yaşanıyor bekleyelim görelim.

Uzun zamandır araştırıyorum şirketi dikkatimi çeken bir hususu paylaşmak isterim
    Mepet elektrikli şarz istasyonları konusunda büyük beklentim elindeki tesisler hem konum olarak hem mekan olarak çok uygun bende mepetle ilgili büyük beklenti oluşturdu.

Yaşasın TOGG )

8 ay önce bu konuya değinmiştim. Bu daha başlangıç elektirkli şarzlı araçlar dinlenme tesislerinin çalışır hala getirmekte çok etkin olacak benzin istasyonu gibi değil. Bir elektrikli aracı şarj etmek, şarj etmeye başladığınızda pilinizin ne kadar dolu olduğuna ve şarj etme hızınıza bağlı olarak 30 dakika ile 10 saat arasında değişebilir ve ayrıca geniş otoparka alanı olan tesisler için çok büyük fırsat! Alım gücü yüksek müşteriler demek. Geleceği bir adım önceden görmek
    Herkese bol kazançlar

5. Şu ASTOR şirketi MEPET i satın alsa ne güzel olur
    Galip den kurtuluruz

6. Mepet 6,64 den tavan kapadı
    Görüş yazan yok
    Kılavuz kardeş de artık buraya uğramıyor
    Az bir lotla bekliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Mepet 6,64 den tavan kapadı
    Görüş yazan yok
    Kılavuz kardeş de artık buraya uğramıyor
    Az bir lotla bekliyorum
    Yazarım senimi kıracam
    Hisse bugün eski zirvesini denedi ama kalıcı bir hareket yapamadı her zamanki gibi saman alevi astorla şarj istasyonu anlaşması yapmış doğru bi karar ayrıcıcaburaya yazmadan önce investingde yazılanlara şöyle Bi baktım şarj istasyon sayısından bahsedilmiş o yazılan şarj aletleri astorun bu güne kadar kurduğu şarj aletlerinin sayısı daha mepette şarj aleti kurulumu yok ama astor dinamik bir şirket her an başlayabilir astorla yapılan anlaşma astor yatırımcısını mepete karşı ilgisini çekebilir şimdilik bu kadar ara ara yazarım yine
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8. Ayrıca şirketin hem benzin istasyonları hemde dinlenme tesisleri ges yatırımı için çok uygun artı açık alanları var sundurma larla uygun çözümler yapılıp sadece tesislerin çatılarıyla sınırlı kalmaz cw enerjinin çatı kaplaması yerine geçen sızdırmaz garantili uygulaması var ayrıca on grid sistemle akü maliyetinden tasarruf edip ürettiği elektiriği direkt şebekeye satabilir eğer tüm alanlara bu sistemi uygularsa sistem kendini 4~5 yıl gibi kısa bir sürede amorti ediyor mevcut alanlar düşünüldüğünde kendini amorti ettikten sonra çok ciddi bir gelir elde eder ve bunu her yıl kesintisiz olarak kazanır karlılığı müthiş artar ayrıca devletin Teşvikleri var hızlı karar verip hemen uygulanması dileğiyle
    CW enerji 444 20 02
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 48/91 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •