Sayfa 481/1001 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. ALE 22,51%mk

Alıntı Originally Posted by Dadaloğlu Yazıyı Oku
    ALE 22,51%mk
    Ale cok cakilmis bu hayra alamet degil
    Bir aydir 23 u dahi gormemisken bianda 22 kusure dusmus

3. Hsl 23.43 olmuş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Vk6 23,70

vk11 25,12

5. Yönetim ücretleri birer birer çıkıyor hepsi pazartesi hissedilir.
    Boyp girecegim için üzülmedim

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Yönetim ücretleri birer birer çıkıyor hepsi pazartesi hissedilir.
    Boyp girecegim için üzülmedim
    Fil 24 altina dusmemis bunu nasil yorumluyorsunuz?

Ben de p.tesi enzor dusunuyorum.

7. SPK 12.03.2019 tarihinde aldığı ilke kararı ile PPF'lere mevduat zorunluluğu getirdi.
    Bu ilke kararında ayrıca dedi ki,

"ii)Para piyasası fonlarından alınan yönetim ücreti, fon izahname ve yatırımcı bilgi formlarında yer alan mevcut yönetim ücretinin yarısı oranında uygulanır. Bu düzenlemenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren mevcut yönetim ücreti oranının arttırılması amacıyla yapılan başvurular Kurulca değerlendirmeye alınmaz."

Yani yönetim ücretinin yarı oranında olması süreli yani belli bir zamana kadar falan değildi.
    SPK ücret yarıya indi bana artış için gelme dedi.

Şimdi niye artıyor yönetim ücretleri PPF yöneticileri ücretimiz düşük diye müracaat mı ettiler, onlar bilmiyorlarmıki PPF'ler düşerse millet PPF'lerden çıkar, fonlarının yatırmcı sayısı azalır.

Bu işin içinde bilmediğimiz birşey var gibi.Bütün fonlar aynı anda yönetim ücretimiz az aman arttırın diye niye SPK'ya müracaat etti?

Milleti PPF'den uzaklaştırmak istiyorlar bence.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    SPK 12.03.2019 tarihinde aldığı ilke kararı ile PPF'lere mevduat zorunluluğu getirdi.
    Bu ilke kararında ayrıca dedi ki,

"ii)Para piyasası fonlarından alınan yönetim ücreti, fon izahname ve yatırımcı bilgi formlarında yer alan mevcut yönetim ücretinin yarısı oranında uygulanır. Bu düzenlemenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren mevcut yönetim ücreti oranının arttırılması amacıyla yapılan başvurular Kurulca değerlendirmeye alınmaz."

Yani yönetim ücretinin yarı oranında olması süreli yani belli bir zamana kadar falan değildi.
    SPK ücret yarıya indi bana artış için gelme dedi.

Şimdi niye artıyor yönetim ücretleri PPF yöneticileri ücretimiz düşük diye müracaat mı ettiler, onlar bilmiyorlarmıki PPF'ler düşerse millet PPF'lerden çıkar, fonlarının yatırmcı sayısı azalır.

Bu işin içinde bilmediğimiz birşey var gibi.Bütün fonlar aynı anda yönetim ücretimiz az aman arttırın diye niye SPK'ya müracaat etti?

Milleti PPF'den uzaklaştırmak istiyorlar bence.
    Shangil ustadin dedigi gibi bist e gecin diyorlar....

Sayfa 481/1001 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •