Sayfa 486/1007 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    sabah 10.02..10.04 biraz aldım..korka korka..
    10.86 kapattı.. enteresan
    Çok enteresan fiyatlama hakkaten iş grubu bişiiler peşinde olmalı.
    Bende tavandan işfin yazıldım gelmemiş

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

ünlü kapanışta 210.000 adet tupraş satmış.. 1tl aşağıdan.. hemende kapışılmış..
    ne piyasa.. maşallah!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,919
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Tam saatinde gerçekleşen işlemleri sileceğim diye hepsini silmişim.
    Aynısı kalsın ilerde bakalım:

29 mart (bıst100: 2214 tü)

Bugün hisselerimi sattım. 1.52 dolar dayız ve bence burası çok kuvvetli.Defalarca buradan döndük..belki gider bilinmez ama şimdilik bir virgül koyayım dedim.

sp 500 de 4.500-4.600 kuvvetli direnç...çekilen likidite ve artan faizlerden dolayı ,teknik gösterge vs..buranın üzerinde kalmasını beklemem..zaten açılış biraz sonra 4.600 üzeri olacak.

Yaz ortasına kadar sp de 3.600 belki biraz altını beklerim.O zamana kadar vob-hisse tradeye devam..ama orayı görünce 6 aylık orta vadeli hisse alırım.

aman elektrik olmasın,,çok çarpılmış birisiyim
    SP500, 4.600 ÜZERİNDE -kenarında DOLANIP DURSUN...

BIST100,kanımca ,en fazla %3-4 lük bir fışkırması kaldı. (bugün kapanış 2.230)

ne hissem var ne de vob pozisyonum ...sade vatandaş gibi FLATIM.

ama 3 vakte kadar short fırsatları bekliyorum.sisteme tabi veya belli noktalarda stoplosslu olarak..

Hisse -vob trade her zaman olur ..ama sağlam 6-8 hisse alayım ve 5/7 ay içinde %80-100 yapmak için yaz ortalarında güzel fırsatlar olacağını düşünüyorum.(temel argumanım globale karşı fazla duyarsız kalamayız)

tüm öngörüler ,kişisel düşüncelerim olup her zaman yanılma oranı yüksektir.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. Hisselerin hayat pahalılığı karşısında yılbaşından bugüne olması gerekenden daha aşşağıda fiyatlandığını düşünüyorum savaş etkisiyle olabilir ya da üretici maliyeti yüksekti baz etkisini görüyoruz diyebiliriz fakat yükselişin gayet normal olduğunu düşünüyorum katılırsınız katılmazsınız faiz ya da enflasyon hangisi yüksekse bunların artışını geçemeyen birikimin kârda olmasını geçtim zarar ettiğini bilmemiz gerekiyor. Örnek ev alacağız konut fiyat artışından aşşağıda bir kazançla alamayız taşıt aynı şekilde mobilya alacağız aynı şekilde mal ve hizmet fiyatlarına karşı yenilirsek zararda sayılırız iktidarın yeni olayı bu seferde insanların birikimlerini enfasyona karşı eritmek önceden faize karşı eriyordu güzelim ülkenin bu halde olması hüngür hüngür ağlanacak bir durum..

5. Rusya'da hisseler sıfıra düştü 3 günde buna dikkat ettiniz mi hayat pahalılığı derken erime derken.. yani işlerin ciddiyetini anlamak için güzel bir örnek.

Dont look up filmi gerçekten kimin aklına gelmiş ise bir gerçekligi çok güzel özetlemiş..

6. Kıymetli profun iki tweetini paylaşayım.

Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan
    @ovgunaercan
    Geçinemiyorum diyorsun, Allah kurtarsın diyor. Açım diyorsun sana kutsal kitaptan bir ayet okuyor. Seni cenabı Allah açlıkla sınıyor. Bunun mükafatını öbür dünyada göreceksin diyor. Açlar sormuyor, yüce Allah seni neden sınamıyor da beni?â

Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan
    @ovgunaercan
    Türkiye fındık üretiminde dünya birincisi. Ancak 150 TL olması nedeniyle halkı yiyemiyor. Buna sömürge ekonomisi denir.��

Köprü fetişistlerine gelsin. 3 gençten biri işsizken 6 milyon "geçici sığınmacı" barınıyor çoğu çalışıyorsa buna ses çıkarmıyor korkuyorsak hepimize yuh olsun.

Alıntı Originally Posted by tartaros Yazıyı Oku
    Rusya'da hisseler sıfıra düştü 3 günde buna dikkat ettiniz mi hayat pahalılığı derken erime derken.. yani işlerin ciddiyetini anlamak için güzel bir örnek.

Dont look up filmi gerçekten kimin aklına gelmiş ise bir gerçekligi çok güzel özetlemiş..
    Endekstede hisselerde %50 ye varan düşüşler olmasına rağmen 2 gündür yükseliyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Twitterda Yasar Yildirim bankalarla ilgili guzel veriler paylasmis. Inceleyin lutfen

https://twitter.com/yasaryildirimfk/..._z5B6Xh_eeiasA

Sayfa 486/1007 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •