Sayfa 488/612 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Yine tek tek cevap vereceğim 2.50 den boşuna buraya gelmedi bu hisse ne oldu da geldi buraya, bilanço desen neredeyse eksi kapattı o gün, tahtacı en büyük aptallıgi yaptı bu yuzden zaten en büyük hatası bence

Cok yatırımcısı falan yok size öyle geliyor. ama bir gün çok yatirimci sıraya girecek. Birinin çok lotunu filan beklemiyorlar öyle Burada her yazılan 10 milyonlarca lota inanmayın. Senin yazdığın milyonlara inanmamak gibi mesela.

Tabi ki isteseler haber düştüğü günlerde hisse artı bile yapmaya bilir. Ama siz beni bu haber için aldığımı sanıyorsanız siz yaniliyorsunuz. "Bu bir son değil bu bir başlangıç olacak" bu yazıyı yaklaşık 1 yıl önce yazdığım dün gibi aklımda.

Buraya olacakları yazsam git işine dersiniz onun için yavaş yavaş söylenmeli arada kopya veriyorum hani gecen gün demiştim ya inanan, inandirilan birde inanandan kopya ceken diye

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***
    Olacakları yaz bakalım hocam mesaj atın bekliyorum neymiş bakalim .

2. O zaman bir inandirilmis olursun. Bense hissede inandirilmis istemiyorum. Onlar yarı yolda bırakır. Bence tahtacı da inandirilmis istemiyor tahtada.

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***

3. Kap istiyorum.2.5-3 gecilemez diyenler vardı bir ara 7 gecilemez diyenler için bir kap gelsin evrene gonderdim))

4. Ulan şu ortamda çekilen çileye bak be… kaybedenler klubü. Yine heryer tavan

5.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Kap istiyorum.2.5-3 gecilemez diyenler vardı bir ara 7 gecilemez diyenler için bir kap gelsin evrene gonderdim))
    Rüyadasin ustad uyan millet uzaya çikti sen kap diyon kap olmadan %300 gecti hisseler sıkınti ne biliyonmu borsada bi satısda % 5 eksi yazarmı yazmazmi sen ona bak seyret.

6. Bugün de mi eksi diyorsun evet bugünde eksi .

7. Sepetteki yumurtaları yiyemeden çatlattın kartal

8. Bankaları alınca düşüyor bankları satınca yine düşüyor

Sayfa 488/612 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •