Sayfa 489/777 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 6213 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: $$$$$$$$$.........dolar.........$$$$$$$$$

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Beyler ekranı kapatın gidin..
    Bakmayın artık
    Bitti bu iş .
    Bu ben sen o nun sorunu olup devlet meselesi haline gelmiştir..
    Devletin bekası meselesidir..
    Gündelik yaşama yansıması zaman alıyor...türkiye'de ki coğunluğun tepkisi şuan ee nolacak modunda... iktidarın izleyecegi yolda aynı sizin verdiginiz tepki tarzında olacak... sorumluluk hak getire... nedir düşman bize saldırıyor kenetlenelim...

2. Enki üstad buradan yazdın çizdin grafiklerle her şeyi önümüze döktün dolardan kazandığın sana helal olsun tl de kalan nakavt oldu

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Enki üstad buradan yazdın çizdin grafiklerle her şeyi önümüze döktün dolardan kazandığın sana helal olsun tl de kalan nakavt oldu
    Estağfurullah sevgili Bahri, inan ben kendimi bir şeyler kazanmış saymıyorum..sonuçta benim yiyeceğim içeceğim belli..sadece eldeki avuçtakini korumaya çalışıyorum, birazda meşguliyet diyelim..

Aslına bakarsan hiç birimiz bir şey kazanmıyoruz..bende bir evlat var yeni mezun oldu üniversiteden.. belki çok uzun süreler işsiz kalacak, bilemiyorum..esas kayıplarımız bunlar, gençler olacak gibi gözüküyor..buna benzemedik bir sürü sıkıntı çekeceğiz, hepimiz kayıptayız esasen..

Bakalım, zararın neresinden dönsek kardır..belki aklıselim galip gelir, işler değişir..yoksa ''dank'' edene kadar hepimizin işi zor gözüküyor..sevgilerimle..

4.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Daha dün birileri dolar 5tl civarında iken hesap kitap yapıyordu..Şu kadar günde şu kadar TL mevduat faizi alınıyor..doların aynı seviyeye gelmesi için 5,75 olması lazım felan..
    Sevgili enki 5.75 hesabını ben yapmıştım. Mevduatı savunma gibi bir amacım yoktu. Amacım forumdakilerin görüşlerini de öğrenmekti. Son 3 ayda zararım 20 bin dolar. Şuan ki ruh halimi tarif edemem gözüm sürekli telefonda. Vadem 14 ağustosta doluyor yapacağım ilk iş seviyeye bakmadan dolara dönmek.

5. Bu kadar sert yukarı çekmelerinin bence en önemli nedeni kasım erken yerel seçimi.. ancak kısa vadede maç 5,80- 6,50 bandında konsolidasyona girmesini bekliyorum.. yani girmesinde fayda var diyelim... aksi durumda çok farklı bir hikaye başlar.. ekonomi birkaç kademe daha overshoot kaldıramaz.. sonu çok seri bir şekilde likidite krizine çıkar.. 2019 ü göremeyiz..

Ytd..

Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Sevgili enki 5.75 hesabını ben yapmıştım. Mevduatı savunma gibi bir amacım yoktu. Amacım forumdakilerin görüşlerini de öğrenmekti. Son 3 ayda zararım 20 bin dolar. Şuan ki ruh halimi tarif edemem gözüm sürekli telefonda. Vadem 14 ağustosta doluyor yapacağım ilk iş seviyeye bakmadan dolara dönmek.
    Aman ha, burada farkında olmadan yanlışı ben yaptım sanırım..inan kim yazmış diye bakmadım..yazıda mevduatı savunma gibi bir durum yoktu zaten, bileydim yazmazdım..özür dilerim senden..

Ben eskiden beri yazarım azla yetinme olayını..daha çokta global şartlar ve bize etkileri açısından..yoksa bu kadar olayların hızlı gelişeceğini, içeride bir sürü saçma sapan şeyler yapılacağını(ekonomik anlamda), kısacası bu kadarını bende tahmin etmiyordum..bakalım belki toparlarlar..son dakikada çark ettikleri çok oldu..inşallah durumun farkına varırlar..sevgilerimle..

Farkına vardılar birşeylerin sanırım;

ABD Dışişleri Sözcüsü Nauert, Türkiye ile müzakere sürecinin devam ettiğini açıkladı

09 Ağustos 2018 Perşembe, 22:59

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert, ABD'nin Türkiye'ye yönelik yaptırım kararlarıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
    ABD'ye giden ve burada görüşmeler gerçekleştiren Türk heyetin Türkiye'ye dönmesinin ardından yaptığı açıklamada, 'Türkiye ile müzakere süreci devam ediyor.' dedi.

8.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Aman ha, burada farkında olmadan yanlışı ben yaptım sanırım..inan kim yazmış diye bakmadım..yazıda mevduatı savunma gibi bir durum yoktu zaten, bileydim yazmazdım..özür dilerim senden..

Ben eskiden beri yazarım azla yetinme olayını..daha çokta global şartlar ve bize etkileri açısından..yoksa bu kadar olayların hızlı gelişeceğini, içeride bir sürü saçma sapan şeyler yapılacağını(ekonomik anlamda), kısacası bu kadarını bende tahmin etmiyordum..bakalım belki toparlarlar..son dakikada çark ettikleri çok oldu..inşallah durumun farkına varırlar..sevgilerimle..
    Estağfurullah sn enki amacım özür değil. Sadece dertleşmek amacıyla yazdım. Olayların buraya kadar ve bu kadar hızlı geleceğini bende tahmin etmedim. Sürekli o kadar da inatlaşmazlar piyasayla diyordum kendi kendime. Sonuçta bu ülke 100 birim ihracatta 60-70 birim ithal hammadde ara mal kullanıyor. Hep direnir direnir çark ederler diye bekledik ama yanıldık. Bu bana iyi bir ders oldu hayatımın en pahalı dersi.

Sayfa 489/777 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •