Sayfa 489/661 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 5285 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Bu takımdan şampıyon falan olmaz. Resmen dökülüyorlar. Kazansada da kaybetse de basar geçerim yarın. Motivasyon yok istek azım yok. Bu futbolla beraberlik bıle sürpriz olur.. Derhal Erol gonderılmelı. Bu adamlar idmanda ne çalışıyor acaba.. Kazansada gitmeli.. Yazık.

TS karşısındaki takımı niye bozuyorsun ey Erol Bulut.
    Son düzenleme : kwon3; 04-03-2021 saat: 19:49.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Dünya yıldızı dediğimiz mesut boş kaleye topu atamıyor. Kaleci Altay avucuna gelen topu tutamıyor.takımın en az yarısı boş. Bjk ve gs karşısında hıcbır şansı yok malesef.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Bu samatta yi cokmu aradilar.Falcao hic olmazsa sakatim diyor oynamiyor.Mesut bu macin ilk yarisi itibariyle herhalde 6/7mac oldu asisti varmi?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Mesut zaten dökülüyor da ozan ne yapar acaba. Gece hayatına geri mi döndün lan ozan. Mesutu oynatan da suç .Mehmet Ekici 6 ay top oynamadı futbol hayatı bitti. Mesut neyseki sakatlanmadi ama gelecek sezona hazirla. Pelkas kanatta ne yapsın ağa. Thiam neden yok

5.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Mesut zaten dökülüyor da ozan ne yapar acaba. Gece hayatına geri mi döndün lan ozan. Mesutu oynatan da suç .Mehmet Ekici 6 ay top oynamadı futbol hayatı bitti. Mesut neyseki sakatlanmadi ama gelecek sezona hazirla. Pelkas kanatta ne yapsın ağa. Thiam neden yok
    Dostum ben diyecektim sen dedın. Eroldan antrenör falan olmaz. Ozan diye bır adam yok sahada. Gerçi hangisi varkı benı koy daha iyisini yaparım bu adamlar fener formasının anlamını bilmiyor malesef. Ve bunu ali koç emre belezoğlu izliyor ben olsam derhal Erol u o kulubeden çekerim.

Şu kadar yıl futbol oynadınız hiç mi bırşey öğrenemediniz.

mesut yerine irfan,
    samatta yerine thiam ,
    tisserand yerine valencia girer ve 3/1 alırız bu maçı..
    pelkas eski yerine geri dönmesi lazım..
    3 /4/3 e dönmesi gerekiyor..
    bakalım yapacak mı yoksa sadece iki değişiklikle mı başlayacak..
    maç 2/1 oynanmış gibi sanki..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

antalya en az 1 kırmızı görür , bu maç ama öyle ama böyle dönecek..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. TS takımı neden bozar

Sayfa 489/661 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •