Sayfa 489/1001 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon
Arama sonucu : 8004 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: Viop - XXIV

1. PETKM'de kademeler çok dolu, gitmez diyorsun bir anda alabiliyorlar, EKGYO ve YKBNK da öyle.

O tip hisselerde hacim göstergeleri bence önemli.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Interacting factor dediğin gibi böyle shortçu düşmanı borsa dünyada yok...

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Yakın izlemede olmak lazım.
    Bir kötü haberde bankaları satarlar ise alış fırsatı olabilir. Karambol zamanlarında makas değiştiriyorlar genelde.
    Öyle köklü ekonomi politikaları sessiz sedasız derinden değiştirilir..
    Mesela RTE nin 2015 den beri faizle bu kadar oynamasının nedeni ne rahip ne dıj güçler ne şu ne bu..
    Tastamam bu..
    Adam düşük dolar kuru istemiyor...Nokta..
    O yüzden Takip ederek birşey elde edemezsin..
    Bugün o politikanın tartışılması tv de!! dönüşümün işareti bile olabilir mesela..

Bankalara ölümüne basıyorlar..
    Biraz akbank aldım anında kademe bastı adam mesela..
    30 40 50.000 lotun bile peşindeler öyle söylim..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    tüpraşı geçen gün sattık ya coşmuş yine. dün petrol düşüyor diye almaya korktuk ama yine bi bildikleri varmış demek.
    petkim önden dürtüyordu bişeyler yapacağı belliydi de tüpraş totoşluk yaptı..

yine bütün dünya yeşil endeks 110 bine gelmiş ve bankalar ekside...
    durum ne kadar kötü olursa olsun bankalar bu kadar kötü hareket etmeyi hak etmiyor.
    Tüp'ü satsam bile en geç 1-2 güne geri alıyorum. Donsuz yatarım, tüpsüz yatmam :P

Yarınlar yokmuş gibi al palaaaaa...

5. Vatandaş KCHOL ve SAHOL nispeten güvenli diye alıyor onları da baskılıyorlar.

SAHOL karanlık odada düşerdi tersine son dönemde 2-3 kademe yükseliyor, ilginç bir durum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Tupras da les100 un en rezillerinden biri su fake haberler olmasa 40 lara dusecek

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Tüp'ü satsam bile en geç 1-2 güne geri alıyorum. Donsuz yatarım, tüpsüz yatmam :P

Yarınlar yokmuş gibi al palaaaaa...
    petkime tavan çektirirlerse tüpraşa alıcı devam edebilirde alttan alan kar eden hemen satıyor gibi görünüyor.

yine asparagas olabilir. dolarda hiç düşme yok. endekse alıcı gelmiyordu. hareket olsun diye petkime dalıp diğer hisselere alıcı çekmeye çalışıyor olabilirler. bankalara alıcı gelmedikçe ben yükselişlerin kalıcı olacağına inanamıyorum
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8. günü birlik yaşayan bir devlet olduk.haber pompala doları düşür dolar ödemelerini yap .nedense böyle hissediyorum.

Sayfa 489/1001 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •