Sayfa 490/1001 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590990 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: Viop-XX

1.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Dowu kapandıktan sonra bile biçmişler. Akşam seansında viopta düşmemiş. Hiç görmediğimiz işler. Tam endeks 114 binlere geldi artık yoruldu düzeltme geliyor derken bankalara el attılar. Tek gün ile teyit olmaz ama hacim fenaydı. Pazartesi yine akıl oyunlarına gebe olacaktır. Pala banka hisselerindekilere kolay para yedirmeyecek gibi...
    krizin sebepler bölümündeyiz, sonuçlar bölümü geldikten sonra yükseliş bekle, şuan ilk düşüşten daha derin bir düşüşe gidiyoruz... bistde millete gel gel çektiler epey...

sp500 2000 altına inmeden bir gram hisse alınmaz... bist kaça düşer sorusunun cevabı ise dolar tl de saklı...

2. daha yeni yüzde 7 civarı dustu dow .bizim borsa cok guclu. dow aksam düşerken bile viop 800 puan arttı. kapanışa gorede 300 puan arrtı. epeydir pztesi ii açılıyor borsa. pazartesi endekse gore çok ucz kalan bankaları almaya devam edebilirler. viop bu kadar güçlüyken vade sonuna 1 hafta varken short cok riskli.

3.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Bunu ironi olarak atmıştım bana göre sebeb şu

GİRİŞ : Mart başı

GELİŞME : Mart sonlarına doğru fedin para basma planı

SONUÇ : V

Bu da güncel Mazot seviyesi

Yatırım tavsiyesi değildir
    Bravo. Bu foruma böyle bilinçli traderlar lazım. Aslında olacak olan bu kadar basit. Çok karmaşaya gerek yok.
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

4.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

Ereğlinin period aralığı dönem dönem değişmekle beraber, genelde 3-6 sene arasında sürüyor.Kriz dönemlerinde düşüp tekrar toparlanması zaman alıyor.

YTD
    Sizi de tebrik ediyorum..
    Demekki neymiş... burda yok batacağız, krediler havada uçuşuyor, zararına satıyorlar vs kriz goygoyundan ziyade böyle grafiklerle neden açıklanırsa bütün burdaki herkes için daha sağlıklı olur...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by $CAHO$ Yazıyı Oku
    krizin sebepler bölümündeyiz, sonuçlar bölümü geldikten sonra yükseliş bekle, şuan ilk düşüşten daha derin bir düşüşe gidiyoruz... bistde millete gel gel çektiler epey...

sp500 2000 altına inmeden bir gram hisse alınmaz... bist kaça düşer sorusunun cevabı ise dolar tl de saklı...
    Sadece bizim endekse bakınca muazzam bir teknik var. 108 binden sonra yurtdışına bakınca çoğu kişi terste kaldı. Hisselerinde çok kazanıp düşüş korkusuyla nakite geçenlerde bi şekilde yükselişin devam ettiğini görünce yerinde duran bankalara geçti. Bu arkadaşların çoğu da halk ve vakıfa geçti. Eskiden ky nereye geçse orası çökerdi, virüsten sonra ky nereye geçtiyse orası coştu
    Endekste hala sat sinyali gelmedi. Her türlü ortalamanın üstünde, günlük haftalık aylık macd alda. Önce 5 sonra 10 günlük ortalama altında kapanıp ortamı bozarlarsa düşüş tarafını o zaman konuşuruz. Göstergeler sat sinyali vermedikçe düşecek diye diye millet para kazanamadı...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

ONS açıklamasında mayıs ayı sonunda İngilterenin toplam kamu borcunun ise 1 trilyon 950 milyar sterline yükselerek, ilk kez ülkenin Gayri Safi Yurtiçi Hasılasını geçtiği bildirildi. İngiliz ekonomisinin toplam büyüklüğü ise 1 trilyon 932 milyar sterlin.

https://www.aa.com.tr/tr/dunya/ingil...u-asti/1882812

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Sizi de tebrik ediyorum..
    Demekki neymiş... burda yok batacağız, krediler havada uçuşuyor, zararına satıyorlar vs kriz goygoyundan ziyade böyle grafiklerle neden açıklanırsa bütün burdaki herkes için daha sağlıklı olur...
    Benim grafikler acemi işi,burada büyük üstatlar var,okumuş yazmış mühendisler var.

YTD

8. Belirli bir volatiletenin altında olan hisselerde uzun vadeli yatırımcı değil isen AL-SAT için hiç girmemek lazım.

Kuruş hanesi 3 basamak olacak dendi ama olmadı.

SPK nın bu işe el atması lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 490/1001 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •