Sayfa 491/1001 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku

"Tunceli'de vatandaşlar, belediyenin toplantısında ulaşım ve su fiyatlarının çok ucuz olduğunu belirtip zam talep etti. Gelen talep üzerine belediye meclisi 4 yıl aradan sonra zam kararını onaylarken belediye otobüslerindeki öğrenci bileti fiyatı 1 TL'den 2 TL'ye, tam bilet fiyatı ise 1,25 TL'den 2,50 TL'ye yükseltildi. Meskenler için ise su tarifesinde 40 kuruşluk bir artışa gidildi"

Adama bak ülkenin ayarını bozuyor... Ulaşım ve su, insanı bir haktır diyor vay gominist vay....

Bu adamı İstanbul'da aday görmek istiyorum samimi olarak.
    Tavşanlı yaklaşık Tuncelinin 2 misli nüfusa sahipken dolmuş fiyatları tam 7 katı (17 TL.) ben de gomünist başkan istiyorum, dolmuşa hiç binmesemde.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    O yuzden diyorum, su elim kirilsaydi da oy vermeseydim diyenler takkiye yapiyor.
    S.kselerde onu diyenlerin % 95'şi, oy verecek adam mı var der yine verir...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

3. Doksan dokuzu
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Yengeniz çantama toka deliği açılacak dedi, 6-7 sene evvel aldığım kemer delik delme makinesini elime aldım etiketinde 12 TL. yazıyor, internetten baktım benzer aletler 129 gayme.

Yani 6-7 yıllık enflasyon % 1.000 ekonomi çoh eti diyenlerin götüne girsin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5. Emekli maaşı olarak bir çanta/kemer deliği açma aleti kadar olamadık...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Emekli maaşı olarak bir çanta/kemer deliği açma aleti kadar olamadık...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hele Ereğli gitsin sen gucci prada vb markalardan canta koleksiyonu yaparsın. 😁

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yengeniz çantama toka deliği açılacak dedi, 6-7 sene evvel aldığım kemer delik delme makinesini elime aldım etiketinde 12 TL. yazıyor, internetten baktım benzer aletler 129 gayme.

Yani 6-7 yıllık enflasyon % 1.000 ekonomi çoh eti diyenlerin götüne girsin.
    emekliler kuruyemiş reyonunda şam fıstıkları talan etmişler, kiloyla alıyorlar diyen yalama var forumda..

8. Şimdi bunlar Ocak'ta ne zam verecekler, hedef enflasyona göre zam muhabbeti devam mı, Ocak zammı normal daha sonrası için mi?

Ocak zammı diye googlayınca türlü salakça yazı dizileri çıkıyor, az sonra, diğer sayfa diye diye gidiyorsun yok bi numara...

Sayfa 491/1001 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •