Sayfa 493/628 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 5022 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Ah spek efendi ah dün uyardım şişirme bu hisseyi , Mayısta seçim var Ali Koc bırakırsa ne poh yiyecen merak ediyorum...

2. Teneke geldi yine.

3. Dün bofa aldığı o kadar lotu ne yapacak deniyordu? Satanlar kısmına bakılırsa 370 binlot ile en fazla satan bofa....
    Adamlar yeri geliyor zararına da işlem yapıyor, onlar için sorun yok

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Mesut geldikten sonra takimin dengeleri bozuldu.Ayni Falcao gibi.Ama Falcao arada bir gol atip asist yapiyor.Mesut gibi bir adam bu yuku kaldiramadi.Zannettiki 2 pas 2 gol isi bitiririm.Oyle olmuyor cocuk.Burda tekmeye kafa koyanlar oynuyor..Biraz yede fizigin guclensin.Ayrica fb.lerin cogu sakatlanmasina uzulmediler.Bu sezon oynamasa daha iyi diyorlar.Al sana dunya transferi.Yazik bu paralara.Herhalde haydan gelen huya gidiyor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Mesut geldikten sonra takimin dengeleri bozuldu.Ayni Falcao gibi.Ama Falcao arada bir gol atip asist yapiyor.Mesut gibi bir adam bu yuku kaldiramadi.Zannettiki 2 pas 2 gol isi bitiririm.Oyle olmuyor cocuk.Burda tekmeye kafa koyanlar oynuyor..Biraz yede fizigin guclensin.Ayrica fb.lerin cogu sakatlanmasina uzulmediler.Bu sezon oynamasa daha iyi diyorlar.Al sana dunya transferi.Yazik bu paralara.Herhalde haydan gelen huya gidiyor.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    10 yaşındaki yeğenim bile mesutun ilk 11 de oynamasını yadırgarken erol ısrarla oynattı, olacağı buydu, fenerin maçını izlerken 85 dk kanser eder adamı, kolay kolay aldığımız, ağız tadıyla izlediğimiz maçı az, ligi de böyle bitirecekler, şampiyon kim olursa olsun son haftaya kalacak, o yüzden kısa vadede daha da prim yapacağı bana ihtimal dahilinde gelmiyor.
    men dakka dukka

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Evet iddia bana ait. Gsray feneri stadinda yenecegi, fenerin tsporu evinde yenecegi ve bjkas inda gsray ve feneri yenecegi iddialarinin bana ait olmasi gibi. Hepsinde de mac onceleri poz almis olarak yaziyorum. Sahit olarakta forum ve Savas ustadim yeter.

Hadi bakalim biraz da sizin tutan iddialarinizi dinleyelim. Bakalim nelermis.

Iddiami tekrarliyorum. Fener Ali koc oldugu surece samp olamaz. Suan elimde Fener hissesi de var. bilgine.
    benim iddialarım ya da komple teorilerim yoktur, olay sadece bizatihi fenere yapılmadığı için ali koç düşmanlığıyla alakası olmadığını düşünüyorum, ali koç kendi hataları yüzünden bu nokta da, eze eze futbol konulsa şuraya, kaç hafta burada hakem hatalarını konuşacağız? sanırım en fazla 3-4 hafta.

ali koç takımın tüm dinamiklerini bozdu ve halen düzeltebilmiş değil, bu sezonun zayıf halkası da teknik ekip, bu teknik ekiple şampiyonluk diğer takımların hediyesiyle geleceği bana göre nettir.
    men dakka dukka

7. #beterol

Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    benim iddialarım ya da komple teorilerim yoktur, olay sadece bizatihi fenere yapılmadığı için ali koç düşmanlığıyla alakası olmadığını düşünüyorum, ali koç kendi hataları yüzünden bu nokta da, eze eze futbol konulsa şuraya, kaç hafta burada hakem hatalarını konuşacağız? sanırım en fazla 3-4 hafta.

ali koç takımın tüm dinamiklerini bozdu ve halen düzeltebilmiş değil, bu sezonun zayıf halkası da teknik ekip, bu teknik ekiple şampiyonluk diğer takımların hediyesiyle geleceği bana göre nettir.
    Bazıları bakıyorum burada ilk 11'i kuruyor.Siz kimsiniz yaaa,sıfatınız ne?
    Burası takım kurma yerimi?

Alıntı Originally Posted by seburec1965 Yazıyı Oku
    Bazıları bakıyorum burada ilk 11'i kuruyor.Siz kimsiniz yaaa,sıfatınız ne?
    Burası takım kurma yerimi?
    empati yaparsak senin sıfatın ne benim sıfatımı sorguluyorsun?

burası takım kurma yeri değil, takımı sorgulama yeri, hissemiz spor hissesiyle fiyata yön veren, çiviyi çakan, çarkı döndüren de takım ve teknik ekiptir. tabi ki sorgulayacağız.

eski mesajlarınıza bir bakayım dedim, herkese çatan bir kişilik olduğunuz belli, bana çatmayın ki boşa da sayfayı kirletmeyelim.

selamlar.
    men dakka dukka

Sayfa 493/628 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •