Sayfa 494/993 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. Can baba pahalı olup da kalitesi bana göre olmayan bir yer. Konyada yöresel olarak güzel bir etliekmek yeyin ya da rxpu nun dediği gibi tiritçi mithatdan tirit ya da mevlana civarında sufi kebaptan fırın kebabı. Yöresel yemek değil de güzel bir burger derseniz meram yeniyol arkasında food and wood dan iyi pişmiş bonfile burger ya da dinameat ten iyi pişmiş 200 gram lokum menü. Tavuk ya da kırmızı et/ızgaralarda ise Yenişehirde Tema pişirici kasap/et lokantası var

Sufi kebap kayda alındı
    Cemoda etli ekmekte bıçakarasıda yedim.
    Ben hayatımda para veripte burger yemedim. Bazen çocuklara fazLa gelir bırakırlardı atılmasın diye yerdim. Hiç tad almam
    Izgaracı angarada bol iyide yaparlar

Bamya çorbası var listemde zemzem yada zezeE de
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Kafa yapmak isteyen HABERTTURK açsın ...Kasada 500 milyar varmış , bunu ne yapalım diyenleri seyretsin...

5. Sigorta konusu bir ara trend idi diye sordum kimsede in çit çıkmamış

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Zarar ediyor hepsi onların . Masrafları çok yüksek
    Reklâm, IT ve destek hattı personeli masrafı dışında masrafları yok, örneğin zencir mağazalarının kira, cereyan, doğalgazık, lojistik, stok, fire gibi A.A. kadar masrafları var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Kafa yapmak isteyen HABERTTURK açsın ...Kasada 500 milyar varmış , bunu ne yapalım diyenleri seyretsin...
    TL ise kafa yapmaz, dolar gayme ise bir daha ayıktırmaz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Reklâm, IT ve destek hattı personeli masrafı dışında masrafları yok, örneğin zencir mağazalarının kira, cereyan, doğalgazık, lojistik, stok, fire gibi A.A. kadar masrafları var.
    Her alt kategoride 3 kişi çalışıyor 500 kategori varsa branş için 1500 kişi yapar

Üst yönetici it vs dersen 1000 kişi de p desek 2500 kişi maaşı sigorta yemek yolu.

Bu bile ciddi masraf ki ben her kategoriye 3 kişi dedim bazılarında 10 kişi üstü de çok vardır

Sayfa 494/993 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •