Sayfa 498/1024 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Aklimdan gecenleri aynen yazmissiniz tesekkurler
    AhmetG öneri istemiştin size öneride bulundum ilginizi çekmedi mi?

2. Ben de az usd$ var. Oran alıp paylaşmanın nesi kötü? Para boşta mı kalsın?

Doları sevmiyorum. Bunu defalarca yazdım. Hatta enki ile çok hararetli tartıştık. Haklı olduğu yorumlar oldu. Dolar alana hiç ama hiç lafım yok. Çünkü Dolar bir yatırım aracı. Zarar da eder kar da eder. İnsanlar Dolar alıyorsa bunun bir mantığı var! Demek ki Amerikan ekonomisine güveniyorlar. Ben fazla güvenmiyorum o yüzden yeni usd almıyorum. Olan mevcut usd bankada duruyor ellemiyorum. Riski hedge etmek için duruyor. Yanılma payına karşılık her zaman hedge edersin. Tahminim tutmazsa diye.

Burada laf eczacılara. Bakkal dükkanından farkı yok. Sanırım sen de eczacısın. :-) boş bir meslek Türkiye de eczacılık. Hiçbir katmadeğeri yok. Cari açığı arttıran ve katma değer üretmeyen bir sektör. İlaç sektöründeki Fast Food benzeri firmaların rantiyecileri eczanelerdir. Betoncular gibi beleş ve kolay parayı sever eczacılar!

İlaç gelmezse ne olur? Hiçbirşey olmaz. Bir sürü kıymetli kimyagerimiz var. Anında benzerini yerli ve milli üretirler. Ama rantiyeci eczacılar ve yabancı ilaç firmaları bunu istemezler kar marjı az diye. Betoncularla Eczacılar zihniyet olarak benzerdirler! Yurtdışındaki ve Yurtiçindeki beleş tatillere gidemezse ne olur eczacılar? Hiçbirşey olmaz!

Benim portföyde Ağırlık sarı ve gri metalde. Sana da tavsiye ederim. En azından zarar ettirmiyor! Bereket versin!

Çok az TL yi günlük harcama işler için likit fonlarda tutuyorum.

Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Sadecegrafik sen de ciddi anlamda zeka sorunu var. Boş boş konusuyorsun. Gerzek, triod ilacı olan var şeker ilacı olan var tansiyon olan var vs. sen ne boş bir adamsın.

Doları tukaka diyipde gidip bankadan faiz oranı alıp buraya yazan sen degil misin?..şimdi defol git abuk sabuk konusma.

3. Burada defalarca yazdık. FETÖ nün Beyin ve Kalp takımı olan YÖK ve ÜNİVERSİTE İMAMLARI yakalanmadan FETÖ ile ciddi mücadele yapılamaz. Beyin ve Kalp faaliyet gösteremezse vücut yok olur. Beyin ve Kalp aktifse hayatta kalır tekrar canlanır.

YURT yazarı Yalçın Koçak, YÖK’ün hala FETÖ imamını bulamamış bir kurum olduğunu belirterek, “Trabzonlu Eren’in katilini bulmak nasıl namus borcuysa, YÖK’ün imamını bulmadan üstünü kapatmak, millete ve demokrasiye bühtandır, yazıktır, günahtır” dedi. Koçak, Ankara Cumhuriyet Savcılığına, A.H. ismini resmen yazdığını, bu kişinin Adil Öksüz’den çok daha önemli ve tehlikeli bir örgüt üyesi olduğunu
    http://www.yurtgazetesi.com.tr/gunde...a-h104063.html

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Ekonomi yemedi bel altı çalış sen.Alayı 4 ün 1 ni alacaklar.
    Badem-fındık bıyık meselesi değil benim yazdıklarım.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Burada defalarca yazdık. FETÖ nün Beyin ve Kalp takımı olan YÖK ve ÜNİVERSİTE İMAMLARI yakalanmadan FETÖ ile ciddi mücadele yapılamaz. Beyin ve Kalp faaliyet gösteremezse vücut yok olur. Beyin ve Kalp aktifse hayatta kalır tekrar canlanır.

YURT yazarı Yalçın Koçak, YÖKün hala FETÖ imamını bulamamış bir kurum olduğunu belirterek, Trabzonlu Erenin katilini bulmak nasıl namus borcuysa, YÖKün imamını bulmadan üstünü kapatmak, millete ve demokrasiye bühtandır, yazıktır, günahtır dedi. Koçak, Ankara Cumhuriyet Savcılığına, A.H. ismini resmen yazdığını, bu kişinin Adil Öksüz den çok daha önemli ve tehlikeli bir örgüt üyesi olduğunu
    http://www.yurtgazetesi.com.tr/gunde...a-h104063.html
    İhsan Doğramıcı'ya kadar gider ordan başlasınlar.
    Türbanı yıllarca tartışarak oyaladı bu milleti bunlar.
    Boşa geçen zamana yazık.
    Ülkü abim (COŞKUN) benim mahalle komşum idi,çok şeyler anlatıyor,evinden dışarı çıkamıyor..!!
    Kitap yazmasını önereceğim.

https://t24.com.tr/haber/eski-dgm-sa...ecekler,326511

5. FETÖ nün hayaleti, YÖK ve üniversitelerde hâlâ yönetim yapıyor

FETÖ nün askeriye, mülkiye, yargı ve emniyet teşkilatlarına girin ve oraları ele geçirin talimatı, 1995 yılındaki Altunizade FEM deki mahrem toplantıda ilk yetişen elemanlarına verdiği emirdir.

Üniversitelere girip asistan, doktor, doçent ve profesör olma talimatı ise, 1980 li yıllarda verilmişti. Örgütün yetiştirdiği ilk elemanlar, üniversitelerde yoğunlaştı ve oraları bir bir ele geçirdi ve her üniversite işgal edilmeye başlandı.

Açıkçası buralarda alt yapısı kurulmuş olan örgüt, yetiştirdiği elemanlarını yukarıda zikrettiğim kamu kurumlarına sinsice ele geçirmek üzere, hazır malzeme haline getirildi. Daha sonra anlaşılacağı gibi oraları örgüt elemanlarınca işgal edilmiş oldu. Dolayısı ile en derin ve ilk yapılacak operasyonlar ve ayıklamalar, üniversiteler ve YÖK olmalıydı. FETÖ bataklığının merkezi, yurt içi ve yurt dışı FETÖ üniversiteleri olarak hâlâ en önemli tehlike kaynağıdır.

FETÖ nün hâlâ en güçlü para ve eleman kazanma kaynağı bu üniversitelerdir. Şu anda hâkimiyetinin yüzde 80 ini bu üniversitelerden ve öğretim üyelerinden almaktadır.

https://m.yeniakit.com.tr/yazarlar/n...yor-23085.html

İhsan Doğramıcı'ya kadar gider ordan başlasınlar.
    Türbanı yıllarca tartışarak oyaladı bu milleti bunlar.
    Boşa geçen zamana yazık.
    Ülkü abim (COŞKUN) benim mahalle komşum idi,çok şeyler anlatıyor,evinden dışarı çıkamıyor..!!
    Kitap yazmasını önereceğim.

https://t24.com.tr/haber/eski-dgm-sa...ecekler,326511

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    FETÖ nün hayaleti, YÖK ve üniversitelerde hâlâ yönetim yapıyor

FETÖ nün askeriye, mülkiye, yargı ve emniyet teşkilatlarına girin ve oraları ele geçirin talimatı, 1995 yılındaki Altunizade FEM deki mahrem toplantıda ilk yetişen elemanlarına verdiği emirdir.

Üniversitelere girip asistan, doktor, doçent ve profesör olma talimatı ise, 1980 li yıllarda verilmişti. Örgütün yetiştirdiği ilk elemanlar, üniversitelerde yoğunlaştı ve oraları bir bir ele geçirdi ve her üniversite işgal edilmeye başlandı.

Açıkçası buralarda alt yapısı kurulmuş olan örgüt, yetiştirdiği elemanlarını yukarıda zikrettiğim kamu kurumlarına sinsice ele geçirmek üzere, hazır malzeme haline getirildi. Daha sonra anlaşılacağı gibi oraları örgüt elemanlarınca işgal edilmiş oldu. Dolayısı ile en derin ve ilk yapılacak operasyonlar ve ayıklamalar, üniversiteler ve YÖK olmalıydı. FETÖ bataklığının merkezi, yurt içi ve yurt dışı FETÖ üniversiteleri olarak hâlâ en önemli tehlike kaynağıdır.

FETÖ nün hâlâ en güçlü para ve eleman kazanma kaynağı bu üniversitelerdir. Şu anda hâkimiyetinin yüzde 80 ini bu üniversitelerden ve öğretim üyelerinden almaktadır.

https://m.yeniakit.com.tr/yazarlar/n...yor-23085.html
    YÖK'ün kurucusu 12 eylül 1980 ihtilalinden sonra(Kenan EVREN talimatı ile) İhsan DOĞRAMICI'dır neyi bulamıyorlar anlamadım?
    Yarın söyleyim size kim,kimidr.
    Kenan bölgesi BOP dur.
    İhsan DOĞRAMACI türbanı üniversiteye sokma bahanesi ile türban tartışmasını tetikleyen kişidir.(peruk altına türbana takarak)

Ahmetg Guest
    AhmetG öneri istemiştin size öneride bulundum ilginizi çekmedi mi?
    pardon gormemisim

oneriniz nedir?

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    pardon gormemisim

oneriniz nedir?
    Gayri menkul konusunda Öneri istediğiniz sayfasında yazmıştım.
    Okuyunuz ilginizi çekerse konuşalım.

Sayfa 498/1024 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •