Sayfa 514/1000 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ben ana prensiplerimi yazarım
    Daha önce de yazdım
    Portföyü 10 parça yapın gerisinide şöyle şöyle yapın diye
    Burada önemli olan portföyü nasıl dağıtacağınız
    Fon adı önemli değil
    Zaten şurda konuştuğumuz fon sayısını toplasanız 10'u geçmez
    TCD aşağı ACC yukarı

Burada asıl önemli olan portföyünüzü hisse, değişken,borçlanma, kıymetli maden, ppf arasında dengeli dağıtmak
    Gerisi teferruat
    Açın sn yujinin tablolarını seçin herşey var zaten orada

Hocam yanlış anlama olmasın. Birileri bir şey söylesinde alalım düşüncesinde değiliz. Öncelikle bunu belirtelim. Ama maydonozcu arkadaşın emek vererek hazırladığı tablo, mustafanın paylaşımları, webin fonlar hakkındaki bilgisi ve paylaşımları çok önemli katkılar. Bu arada ben de tefaştan " Fon Karşılaştırma" başlığı altından tüm fonları excel formatında indirip kendi türleri içinde değerlendirmeye çalışıyorum. Ve bu arkadaşların verdiği bilgilerin doğruluğunu orada görebiliyorum.
    Siz de bazı arkadaşların aldığı fonları (iyi niyetli olduğunu kabul ederek) eleştirirken o zaman birileri de kardeşim sen ne aldın söyle de biz de değerlendirelim der. Bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    saat bir buçuk civarı kontrol ettim portfoy boş çıkıyordu.
    Bende de aynısı oldu, hemen ardından güncellenmiş halini görüntüledim.

Çok fon gezdim. Zarar da ettim kâr da. Bist in stresi beni gerdi. Sonra tcd den biraz kâr ettim stopajını sevmedim. Acc de stop ettim. Şimdi acc nin 15-30 aralık aralik hacimsiz dönemde ne yapacagını izlicem. Kaybettirmez ve az kazanırsa uzun vadede çıkmam. Ama hacimsiz donemde dere tepe dere tepe yaparsa bana gelmez. İzlemeye devam...
    Yatırım tavsiyesi değildir. tavsiye olarak değerlendirilemez. Her zaman kendi kararınızı kendiniz veriniz.

4. gpg beni twitterda engellemiş dostlar )

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bulbul iyi izle dolari
    Kirmiziyi yakti
    Akmasi icin reisin bir ey cekmesini bekliyor
    Sen azersin bizim reisi bilmezsin
    Bir ey ceker...
    webcim ne haber dolardan

6.  Alıntı Originally Posted by Fonetik Yazıyı Oku
    Çok fon gezdim. Zarar da ettim kâr da. Bist in stresi beni gerdi. Sonra tcd den biraz kâr ettim stopajını sevmedim. Acc de stop ettim. Şimdi acc nin 15-30 aralık aralik hacimsiz dönemde ne yapacagını izlicem. Kaybettirmez ve az kazanırsa uzun vadede çıkmam. Ama hacimsiz donemde dere tepe dere tepe yaparsa bana gelmez. İzlemeye devam...
    stopajin neyin sevmedin dostum?!
    stopaj 100 de 10 hepsinden kesiliyor zaten. baska bir sey yok ki

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    gpg beni twitterda engellemiş dostlar )
    Üstad eleştiriye çok gelmiyorlar.
    Aylar önce bıraktım.
    TCD ve ACC arasında gezeceğim.
    Kendi söküğümü kendim dikerim.
    GPG'de fena fon değil ama benim beklentimi karşılamıyor.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Dün gece MKK gece 12’den sonra güncelledi. Sanırım 1:30 gibiydi pay değerin yeni fiyatının girilmesi.
    Yeni birşey daha öğrenmiş olduk böylelikle teşekkürler paylaşım için üstadım

Sayfa 514/1000 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •