Sayfa 522/1001 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: Viop - XIV

1. Ben işlem hacimlerine baktığımda spot 30 da

sanki şirketler geri alım değil

ileri satım programinda gibi gözüküyor

Bilmiyorum bana mı öyle gözüküyor

eskiden şöyle bir mantık vardı.

şirket anlaşma yapı bilanço kar açıkladı ortak aldı.

hobaaa alır başını giderdi.

şimdi ( 5-10 yıldır )

alakası yok

güzel haberi mal kitlemek için
    yükselişi mal kitlemek için
    yapıyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bilmiyorum ki abi. Ama haber bombardımanına maruz kalmamaya çalışıyorum. 6 kusur liraya garan var. Endeks 65-70 binin karşılığı, yüzüne bakan yok. Bilmem aldık biraz. Gelirse 6-6.50 arası bir o kadar alıcıyık. Akmaz kokmaz.
    Ha Garanda en kötü senaryom 4.60-5.40 arası. Senaryo tabi. İşlerin sarpa sardığında artık yeter emanuke noktasının buralar olmasını bekliyorum. Şahsi görüştür yatırım batırım tavsiyesi değildir.

4. Forum

Size nasıl geliyor bilmiyorum ama sanki bu siyah paket uygulamasına geçildikten sonra sigaralar saman gibi olmaya başladı

Bana mı öyle geliyor yoksa sizde mi aynı şeyi hissediyorsunuz

Ne alırsam alayım tütüncü sigarası gibi hissediyorum , marka model fark etmiyor
    .

5. Viop da EURUSD ve EURTL de long oldum. Bakalim tokat yermiyiz...

Bugunlerde teknikde cok civitiyor.

6. Umarim şu olmaz....Aşağı basıp basıp çaktırmadan uzunlari yapıp yapıp borsayı kapatıp sonra yüzde 20 yukarıdan açmak gibi !!!!!!!!!!!!!!

Borsa açık olduğu sürece en fazla yüzde 5 yersin...ama yukarı devre kesici yok gibi unutmayalım. ..Kesinlikle daha aşağılara bekliyorum ama elim bu senaryo yüzünden kısayà güç bela gidiyor ...Sokağa çıkma yasağı istanbul için gelse böyle bir senaryo olabilir ..

Çokkkkkkk dikkat .......

Yatırım matırım önerisi değildir. ..

7.  Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    Corona yayiliyor orda. Ve artik kontrolden cikti nasil durur hindistan gibi memlekette mechul
    İngilterenin denemek istediği senaryo gerçekten denenecek. Ayrıca sıcaklarında etkisi netleşecek.
    Tek sorun vakalar hakkında güvenilir bilgi gelmeyecek.
    Yine de hintli dr lar avrupa ekolüne sahipler. Bu yüzden çinden kat be kat iyi çalışma sonuçları gelebilir...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Sayfa 522/1001 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •