Sayfa 524/1002 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Beşiktaş’ta Fikret Orman yönetimi, 01.01.2019-12.05.2019 dönemi için hem idari hem de mali yönden ibra edilmedi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Moral bozma bence. Ben senelerdir ilk defa umutluyum Turkiye'den. Secim ile birlikte borsamizda kalici yukselisler de gorecegiz. Tahtlarini birakmak istemezler, erken secim bence yok. O yuzden 500 gun daha sabir.
    Bende ülkemizin geleceğinden çok umutluyum.

Ama seçim yok bunlar varsa, 500 gün daha sabredip borsaya girmeyeceğim.

Bilgi verdikleriyle yatırımcılık oynasınlar.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Bakan Koca : Omicron varyantı Avrupa’dan sonra ülkemizde de yayılmaya başladı. Kalabalık illerimizde görülen YENİ VAKALARIN %10’UNDAN FAZLASI Omicron kaynaklı. Yeni durum, hatırlatma dozunu daha da önemli hale getirmiştir. Aşı takvimi üzerinden 3 ay geçenler aşı etkinliğini güçlendirmelidir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Erdoğan: "Benim Türk liram varken ne işin var senin halen yok dolardı, yok avroydu. Türk lirası, Türk lirası, alışacaksınız buna"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,894
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    [QUOTE=katti;1722859]Ramazan ayında köy meydanında gençler oturur. Bayanın biri karşıda cam siliyor. Milletin içinden bir gence işaret eder. Genç dayanamaz gider ve o işi hallederler.
    Eyvahh! Ne yaptım ben 61 gün oruç tutacam. Oruç gitti der.
    Koşar imama:
    - Hocam durum bundan ibaret
    Hoca: İki horoz verirsen o iş tamam.
    Fetva verilir*
    _ Oğlum canın çekince birşey olmaz, oruç bozulmaz. Gusül abdesti al,oruca devam demiş.

Adam kolay işi öğrenmiş her gün kadını hallediyor, abdest alıyor duştan çıkıyor ve köy meydanında kahveye oturuyor. Millet _Oğlum bu ne hal Ramazan Ayı'nda her gün banyo yapıyorsun? deyince

Vallahi Kafama göre bir hoca buldum s..2....me göre takılıyorum demiş. Yani bizim spek de kafasına göre bir ortam buldu. Keyfine göre takılıyor.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=1271&page=31

Sayfa 524/1002 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •