Sayfa 527/814 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. KOMŞUM AİR, kendi yalanıma kendim inanmaya başladim.. Sanki markadaki operasyonu bitirdiler ve markada yapacagiz dediklerini trnsk de yapacaklar gibime geliyor.. Banka ve diger işleri markadan degil trnsk uzerinden gercekleştirebiler mi.. Bu teknik ve yasal olarak olabilir mi.. Mesela lider adanayi nasil markaya yamadiysalar.. Tam tersi olur mu..

2.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    KOMŞUM AİR, kendi yalanıma kendim inanmaya başladim.. Sanki markadaki operasyonu bitirdiler ve markada yapacagiz dediklerini trnsk de yapacaklar gibime geliyor.. Banka ve diger işleri markadan degil trnsk uzerinden gercekleştirebiler mi.. Bu teknik ve yasal olarak olabilir mi.. Mesela lider adanayi nasil markaya yamadiysalar.. Tam tersi olur mu..
    Yok abi trnsk %50 ortak sen olsan büyük projelerini %100 kendi firmanda mi yoksa %50 ortak olduğun bi firmada mi gerçekleştirirsin. O yüzden pek ihtimal vermiyorum..

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Yok abi trnsk %50 ortak sen olsan büyük projelerini %100 kendi firmanda mi yoksa %50 ortak olduğun bi firmada mi gerçekleştirirsin. O yüzden pek ihtimal vermiyorum..

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Başka bir yalan uydurayim kendime selamlar from:kayaşehir

4.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Başka bir yalan uydurayim kendime selamlar from:kayaşehir
    Banada olmaz gbi geldi ama bu dusunceyi baska bi formda da okudum belirtmisler adananin markaya gitmesi tuhafsa oda tuhal olabilir.bide bunlarn trsnk beklenti buyuk gibi geldi bana mineni verdgi 7.000.000. -1.000.000. Elcider mersini aldilar geriye 6.000.00. Kaldi bakalim neler olacak koskaca mine hanim anapazara cikacak diye twet acti. Kotayi kap bildiriminden once odendi dedi.bakalim simdi reklamlardayim onemli olan filmin sonu

HTC Desire 816G dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kuvvetli bir his bana trnsk nin hikayesinin dillere destan olacagini söylüyor.. Muhtemelen biz hikayenin dışında kalacağız ama ben bu kagitta 10 kat kar görüp satmistim acunn efendi zamaninda.. Şimdi bir 10 kat daha bekliyorum ama henuz %50 kardayim.. %100 de gördüm ama satmadim.. Kapanmasinida gözönüne aldim.. 1tl olunca satacaktim ama vazgeçtim kendime süre verdim.. Bu kagidin heyecani başka yaaa.. Herhalde bu kagittan küçük bir servet edene yada kapanana kadar buradayim hissiyatindayim.. Bu hissiyatimda minenin karakterininde büyük etkisi var.. Bu hanim buradan bir destan yazmadan çikamaz ben iyi bilirim bu tipleri eninde sonunda olmazi olduracak.. Bu kadin paranin nasil kazanmayi öğrenmiş.. 25krden alir 2.5tl den satar..
    Buradada daha fazla kar edecektir.. Bizim için hiç değil kendi için... Sonrada diyecek ki .42den aldigim hisseyi 5 tl yaptim.. Ky bana duaci ben olmasaydim şöyle ben olmasaydim öyle.. Sanki 5 tlye kadar ky hissede kalabiliyorda.. 1tlden dökülür 5 tlye gider mi hem de ne kadar hizli gider.. Iyiki senin gibi patronumuz var 5 tl yapana kadar buralardayiz.. Aklimdaki senaryo bu acelemde yok.. Hayaller belki gerçek olur bence mutlaka olur ama nasip seyretmeye devam.. Vesselam

6. Sayin mine hanim twetrdan cvp verdgniz sahis borsa i dgate hissesini nasil pazarladigini herkes biliyor her cuma galip ozturkun cuma mjslarini paylasiyor boyle insana agzinin payini vermissiniz biz size guveniyoruz boyle insanlari muhatap almayin yasin yaninda kuru yanmasin
    Son düzenleme : yigtt; 11-03-2018 saat: 01:19.

7. Bu hafta başvurular gelecek mi... Açıklama var mıdır.. Sayın transk ekibi..ve yönetimi.. Teşekkürler,,,

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ne dustu diye tepki alimi var ne basvuru bkalim daha ne kadar bekliyecegiz

HTC Desire 816G dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 527/814 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •