Sayfa 528/1000 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,217 - 4,224 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Habere bakış serbest değil mi?

Ben kıyasladım.

Sizi ne rahatsız etti anlayamadım.

Benim verdiğim rakamlar yanlış mı?

Dünyanın 17. büyük ekonomisi diye şişiniyoruz...

Onbinlerce şirket, bilmem kaç milyon işçi, beyaz yakalı, bürokrat bir sene çalışıyorz...

Netice bu...

100 metrede Türkiye rekoru da rekor. Ama büyütülecek bir şey yok bence...
    Anladım niyet yalakaya muhalefet olsun ise diyecek birseyim yok.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Piston "girme" anlamında hep tek yönlü çalışır...

Geri çekilmesi tekrar girmek içindir...

Korkarım dolar kuru da böyle bu sene...

Veriler kötü.

3. örtülü hesaplar üzerinden dolarda satış yaparak aktroller tarafından da ver yansın dolar düşecek algı yorumları ile ayar verilmeye çalışılan döviz piyasası en ufak olumsuz haber veya gelişmede 5 dakikada 30-40 kuruşluk zıplamalara maruz kalıyor. Hele hele kontrolü kaybetmeye başladıklarında dövizde liralar düzeyinde sıçramalar ile geri dönüşü olmayan bir kur fiyatına ulaşması içten bile değil. akbrokerler aktrollerin algı yorumları ile zor bela gıdım gıdım basarak dövizi 1 ayda 5.15 seviyesine düşürüyor ama pat 5 dakikada 1 aylık düşüşten daha yükseğine sıçrıyor. Dövizde satış pozisyonu açanları uyarmak isterim. Örneğin dolar düşse düşse kaça kadar düşebilir. 1 olmadı 2 TL düşse kayıp %30-35 olur Fakat tersi olup alır başını giderse yukarıda üst sınır koyabilecek babayiğit var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Piston "girme" anlamında hep tek yönlü çalışır...

Geri çekilmesi tekrar girmek içindir...

Korkarım dolar kuru da böyle bu sene...

Veriler kötü.
    Birde piston köklediginde tepede yalaza çıkarıp patlaması yokmu...

5. Ticaret Bakanlığı, aralık ayı dış ticaret verilerini yayınladı. Aralıkta ihracattaki artış durmuş, ithalattaki düşüş aynen sürüyor.

Bugün ayın 4'ü. Bu verinin ayın 2'sinde yayınlanması gerekiyordu. Bir takvim veriyorsanız ona uymalısınız. Kurumsallık bunu gerektirir.

https://twitter.com/Dr_OrhanKaraca/s...22569347055616
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. 04 Ocak Cuma 16:11 TRUMP: DEMOKRATLAR TEMSİLCİLER MECLİSİ VEYA SENATOYU ALIRSA FİNANSAL PİYASALAR KARIŞIR

7. FED Kaplan: FED faiz arttırımlarına ara vermeli (Nötr taraf)
    FED Mester : Büyümede yavaşlama olası. Ancak şu an için bunun bir resesyona evrileceğine dair sinyaller yok.Faiz arttırımı için acele bir ihtiyaç yok. (Şahin kanat)
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 528/1000 İlkİlk ... 28428478518526527528529530538578628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •