Sayfa 529/1006 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bal gibi tutar demek istedim.
    Anladım canım

Bu replik ile burada admin bile ceza veremez
    Etkilidir

baba varya 724 orada. o karşılar

badava yemek yemeği biliyor orada.. hakkını versin.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

3. İşin ilginci babanın mesai süresi Hafize hanım dan fazla sanırım Akşam kalınca da mesai yazıyor olabilir
    Ailecek şöyle ballı bir iş bulamadık vallahi. .

Şikayet eden kız taşeron olsa ne olmasa ne?
    Resmi olarak şikayet etmiş.
    Buyrun kamera kayıtları var ailecek hep orada demiş . Şikayet etmek için kadrolu olmak lazım diye bir yönetmelik mi var?
    Olay gerçek mi değil mi o önemli..Onu sorgulasınlar..

Konu taşeron olması mı? Diğer çalışanlar mı şikayet edecekti? . Adamı işten atarlar anında...

Ben şimdi bir resmi daireye gitsem ,birşey görsem şikayet etsem, yahu bu taşeron bile değil düz vatandaş mı denilecek?

4. Sıkı tutunun, short ları hazırlayın, hisseleri satın, dolarları alın... Eve mal stoğu yapın...

Tüm önlemlerinizi alın...

Eğer böyle bir şey varsa ve sonucu olacaksa...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sen babaya takmışsın emlak baba ne iş yapıyor öğreniriz ona göre yorum yaparız o ayrı konu bu bayanın durumu maalesef bütün çalışan bayanların durumu özel sektör ve Kamu iki taraflı kadın hem çalışacak, hem eve bakacak, çocukları okuldan alicak onun sorumlulugundaya , yemek çamaşır vb kadınlar için çalışmak zor zor yükleri agirr
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

6. Ney se short tişört viop ben anlamam o işlerden ben hisse alirim param kadar öbür işler uzak bana bol shortlamalar kazançlar sizin olsun
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

7.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Babadan beklenen cevap ben
    70 yaşında makine mühendisiyim
    Ne işim var merkez bankasında
    Aynen öyle.
    Bravo...
    Bir baba bunu der geçer

hocam benim kamuda da .. özelde de çalışan tonla arkadaşım var.

eminim seninde vardır.

böylesine durumlarda herzaman idare edilir.. yani mesaiye birinin yerine özel nedenden ötürü diğer arkadaşı kalır. veya nöbete vs vs.

karşılıklı idare edilir.. bu tüm dünyada böyledir.

ama sen diyorsun ki.. kişi memur değilde teşeronsa sittiredilebilir sorun olmaz diyorsun resmen.

yanlış diyorsun.. kaldıki orada hiç bir işe yaramayan çalışan bile olmayan birine hizmet edilmesini bekliyorsun.

ikikere yanlış yapıyorsun.

askerde bile kaç kişinin nöbetini ben almışımdır.. yeri gelmiş onlarda benim nöbetimi almıştır.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 529/1006 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •