Sayfa 532/1005 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: Viop LII

1. geçmiş olsun tüm depremzedelere

2. tradelik ak eregl ve yan tahtaları verdim .. krdm malyetlendim 22,55 .. petkm ilave aldım maliyet 16,37 oldu .. iki hisse var tradelik..

dalga cephesi iv etiketi sonrası (22 haziran) yukarı yapıda minor error vermedi ama limitlerde (en olası itki sayımının zaman sınırı ihali nedeniyle) ... eğer luzum görür isem üstteki pozlarda kol keserim.

luzum : 15dk sistem sat sinyali + dalga cephesi minor error vermesi ...

ilave : şayet üstteki luzum şartı gerçekleşmez ise üstteki pozisyonları eylül ekime kadar taşıyabilirim .

yatırımlık portf (petkm sahol - garan skbnk) min eylül ekim vade fikrimde hiç bir değişiklik yok ...iyi seanslar

kolay gelsin ..
    Son düzenleme : SEL; 25-07-2023 saat: 11:57.
    yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

3. Geçmiş olsun sn Pİsyedili .. Allah yardımcınız olsun inş.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4. Başladı yine tahta bazlı endeks ateş ölçmeye
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,050
    Geçmiş olsun dilekerini ileten veya vakti olmadığı için iletemeyen tüm arkadaşlarım saolsunlar.
    Bu deprem hayatımızın ülkemizin gerçeği.

Rabbim beterinden korusun tüm vatandaşlarımızı ve tüm insanları.
    Hepinize bol ve bereketli kazançlı günler dilerim.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6. Geçmiş olsun pisyedili. Allah tüm depremzedelerin yardımcısı olsun. İşin fiziksel zararları bir tarafa, esas sıkıntı psikolojik tarafta.

Biz istte nispeten sağlam zemin-sağlam evde kalıyoruz. Bu yıl ailecek karar aldık, 2-3 yıl içinde rizeye taşınacağız. Zaten erken emekli sayılırız, büyük çocuk üniye başladığında taşınalım dedik. Arada yine gider geliriz iste, sonuçta evimiz, düzenimiz kalacak.

Bir ay kadar önce rizeye gittim, 20 gün kadar orada takıldım(annemle-köy hayatı yaşadık). Çoluk çocuk istteydi, eşim yalnız uyumaktan korkmaya başladı, deprem olursa çoluk çocuk zor olur diye.

Şunu demeye çalışıyorum, biz olaydan çok çok uzakta iken bu kadar zorlanıyorsak(psikolojik olarak), olayın göbeğinde olanları düşünemiyorum. Allah yardımcıları olsun gerçekten.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Pisyedili dostum çok geçmiş olsun

Tüm Adana ve Pis yedili abimize geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Maalesef deprem vu ülkenin bir gerçeği. Unutmamak ve bir an önce tedbirleri hızlandırmak lazım. Bu sıcaklarda da bütün depremzedelerin Allah yardımcısı olsun.

Sayfa 532/1005 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •