Sayfa 533/1011 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: Viop XLVI

Temmuzdan beri eşeği bağlasan bistin önüne 3-5 bisiler kazanırdı.

2. xhold saatlik güzel

3. bankalarda döğüyollar beni vakvak amca aldım dibe yakın (gap civarlarından) eski maliyete ilave yaptım...petkm bey alltime high yaktı .. yapıştım sana bırakmam .. ...eregl ttkom tcell günlük aldım bakalım ....kısmet .. . tetikteyim ama .....aşırı tedirginim ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

4.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    5796 kapandım...

hadi ben spora gider...

kolestrol yine sınırı aşmış...

çözemedik şunu ilaçsız...

Hem baklava soruyon

Hem kolesterolü çözemedik deyon

SPOR hiç bi işe yaramaz, eğer BESLENME konusunda gerekli adımlar atılmazsa.

Yaşlanıyoz emmi.

Kolesterol ilacının çok can sıkıcı bi yan etkisi var. Doktor onu söyleyince, hemen gittim 25 kilo verdim

5. yurtdışı futureler ekside ama sp500 pozitif açılabilir sayıma göre c dibi (fiyatsal dip) dün oluşmuş olabilir ya da açılışta oluşabilir .. birazda bu nedenle pozisyon açtım .. herşeyi sat çık herzaman masada şuan zor olan taşımak gibi ..zor olan doğru olabilir .. ytd ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

6. Bir banka aldım, her düşüş alım fırsatı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    yurtdışı futureler ekside ama sp500 pozitif açılabilir sayıma göre c dibi (fiyatsal dip) dün oluşmuş olabilir ya da açılışta oluşabilir .. birazda bu nedenle pozisyon açtım .. herşeyi sat çık herzaman masada şuan zor olan taşımak gibi ..zor olan doğru olabilir .. ytd ..
    Noel rallisini bekliyoruz orada hala ….

8. Ben bankalara bakmıyorum

Senelerce dipten aldım taşıdım, para da kazanmadan verdim say enflasyona yedirdik parayı.

Gene de bakmıom artık, en son 10.5 boynuzlu almıştım 12 gözyaşlarıyla vedalaştık, gengdine iyi bahsın, %8 aldığı tahvili gün gelir satmak isterse zorlanmasın darlanmasın daralmasın.

Sayfa 533/1011 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •