Sayfa 538/1001 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

sn happy yazdığımın cevabı değildi bence yazdığınız, arkadaş son 2 sene atfını yaptığından ötürü özellikle tam 2 seneyi aldım, yoksa grafiği nerden çekersen herkes çektiği yere göre haklı çıkar her türlü.

benim kafamda tek bi grafik var ve bu grafikte dolar 1,8'den beri hep yukarı.. 10 kuruş düşer 20 kuruş yükselir ama vazifesini yapıyo hala..bunu değiştirecek olayda öyle havaalanı, metro, yol falan yapmakla önüne geçemezsin.. başka şeyleri becermeli..

eğer mesele kazançsa altın yaklaşık %60 artıda mesela(2015 sonu gr 98 miş).. TL'nin önde olduğu bir karşılaştırma göremiyorum hala...varsa bi bilginiz paylaşırsanız bende biliim...

2. 3.90 altı kapanış gelmezse bu düşüş burada kalır diyeyim. dolar bu iner de çıkar da telaşa gerek yok.

3.  Alıntı Originally Posted by ryland Yazıyı Oku
    sn happy yazdığımın cevabı değildi bence yazdığınız, arkadaş son 2 sene atfını yaptığından ötürü özellikle tam 2 seneyi aldım, yoksa grafiği nerden çekersen herkes çektiği yere göre haklı çıkar her türlü.

benim kafamda tek bi grafik var ve bu grafikte dolar 1,8'den beri hep yukarı.. 10 kuruş düşer 20 kuruş yükselir ama vazifesini yapıyo hala..bunu değiştirecek olayda öyle havaalanı, metro, yol falan yapmakla önüne geçemezsin.. başka şeyleri becermeli..

eğer mesele kazançsa altın yaklaşık %60 artıda mesela(2015 sonu gr 98 miş).. TL'nin önde olduğu bir karşılaştırma göremiyorum hala...varsa bi bilginiz paylaşırsanız bende biliim...
    ryland kardeş ben uzun vadeci değilim. 2 kuruş karı gördüm mü benim için iş bitmiştir.
    beton vesaire beni ilgilendirmiyor.

.

euro/dolar paritesi 1.10 üstü belki almanyaya dokunmaz .

ispanya, italya, portekiz, fransa ekonomileri mutlu mu 1.19 pariteden?

.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    sevgili happy zaten finansal kuruluşların üstüne bastığı konuda buydu hatırlarsan timotyh ash 0.25 puanlık artış için şaka gibi tabirini kullanmıştı yani daha fazla artması gerektiğini ifade etmişti buradaki baz alınan nokta elbette enflasyon ! ayrıca mb bağımsızlığı ile ilgili tartışmalarda da sayın danışmanlar gerekirse sıkılaşma olur söylemini kullanarak piyasayı sakinleştirdiler ! tüm bunların ışığında piyasanın faiz artışına inandığını ve bunun doları gevşettiğini düşünüyorum !!
    bence bu yorumda haklısınız.

6. Yarin chp buyuk bir bomba patlayacak diyor. Iddialilar.
    Spotda dolarim olsa su dakika satmam. Bakalim neymis

7. Nede olsa kuzucuklar kilisdarin dedigi hicbirseye inanmiyor. Belki bu sebeble dolara rise verip kuresel sermayenin masasi diye bir magduriyette cekebilirler. Rahat birakmiyorlar dolari dusurelim vs gibi bir arguman uretilebilir.

Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Rxpuhayrani Yazıyı Oku
    Nede olsun kuzucuklar kilisdarin dedigi hicbirseye inanmiyor.

Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Asil dolarin buna inanmasi cok buyuk problem.
    Bu kdr les bir para birimi olabilir mi?
    Hergun skandal patliyor. 14 aralika kdr zorlayamadi bile.
    Bu kdr cop dolar.

Sayfa 538/1001 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •