Sayfa 538/1027 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

İsviçre, londra iskandinav merkezli FX firalarında hesap açıp paraları oraya yatırım hesabına şutlayabilirsiniz.... Oradan da istediğiniz ülkede normal hesaplara atabilirsiniz.......

Ben daha önce Ak Bank üzerinden 10 dolar komisyonlabu işlemi yaptım......Sorunsuz olarak para oraya gitti , yıllar sonrada masrafsız bir şekilde paramı geri istedim....

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    İsviçre, londra iskandinav merkezli FX firalarında hesap açıp paraları oraya yatırım hesabına şutlayabilirsiniz.... Oradan da istediğiniz ülkede normal hesaplara atabilirsiniz.......

Ben daha önce Ak Bank üzerinden 10 dolar komisyonlabu işlemi yaptım......Sorunsuz olarak para oraya gitti , yıllar sonrada masrafsız bir şekilde paramı geri istedim....
    şutlamanın yolları çok anlaşılan da.. şu khk ile gelen ceza muhabbeti tırsıttırıyor insanı.. memlekette hukuk guguk olunca.

3.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    ayda 10 euro hesap işletim alıyorlar. güzel işletiyorlar yani. benim altına çevirip gömme önerimi de bir düşünün bence. gömme bedeli haricinde bir gideri yok
    Fiziki bankalar fazla alıyor... başkasına yerdirmeyin https://www.youtube.com/watch?v=sDIK0893iEg

Mesela TEB de hesap açıp yurtdışına çıkar oradan dövizinizi atm den çekip başka bir bankaya yatırırsınız ............Oldukça basit ama masraflı ve zahmetli bir işlem ..........

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Kaç kere söyledik valla. Paranızı turk bitcoin hesabına atıp ordan bitcoin alıyorsunuz türkmarketinden tl ile. Sonra bu bitcoinleri yurtdışı bitcoin marketindeki cüzdana/hesaba transfer ediyorsunuz ücretsiz.
    Sonra o bitcoinlerin dolar/euro karşılığını avrupadaki bankanıza transfer ediyorsunuz 0.90 euro transfer ücreti ile.
    Böylece paranızın yurtdışına çıktığını bile anlamıyor kimse. Tüm işlem maks 5 bilemedin 10 dk sürsün. Son transfer işlemide maks 2 işgünü.
    Bir diğer yoluda fiziki bitcoin cüzdanına atıyorsunuz parayı. üstünüzde 1milyar dolarda olsa usb bellek kadar aletle yani o cüzdanla istediğiniz yere gidip satın sonra.
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Kaç kere söyledik valla. Paranızı turk bitcoin hesabına atıp ordan bitcoin alıyorsunuz türkmarketinden tl ile. Sonra bu bitcoinleri yurtdışı bitcoin marketindeki cüzdana/hesaba transfer ediyorsunuz ücretsiz.
    Sonra o bitcoinlerin dolar/euro karşılığını avrupadaki bankanıza transfer ediyorsunuz 0.90 euro transfer ücreti ile.
    Böylece paranızın yurtdışına çıktığını bile anlamıyor kimse. Tüm işlem maks 5 bilemedin 10 dk sürsün. Son transfer işlemide maks 2 işgünü.
    Bir diğer yoluda fiziki bitcoin cüzdanına atıyorsunuz parayı. üstünüzde 1milyar dolarda olsa usb bellek kadar aletle yani o cüzdanla istediğiniz yere gidip satın sonra.
    haklısınız.. en mantıklısı bu gibi görünüyor. arkadaşımın kuzenine ileteceğim.

Valla iktidar yanlış işler yapıyor.Ekonomi çok ama çok kötü.Gelecekte de pek iyi şeyler görmüyorum.Bu inşaat ekonomisi devam ederse batarız.Bunlara eyvellah ,ben de defalarca yazdım.Ama son yazılanlara kendi adıma katılamam.Ben bu topraklarda doğdum burda öleceğim.Öyle gavur ellerine ne kendim giderim ne de bir lira para yollarım.Ben hem paramı iyi kötü bu sistem içinde, hem de bu memlekette tutarım.Batarsam da batayım,başka alternatifler bana uymaz.Aklıma uymayan şeylerle mücadele etmek başka gavur illerine madden manen gitmek başka.Yapanın kararı kişiseldir saygı duyarım ,ben yapmam ,doğru bulmam.Bu memleketin çok kazığını yedim ama bu toprakların insanıyım,başka memleketler ne bana ne parama uymaz.Devlet el koyarsa da koysun ,o kadar uzun boylu değil bence.

Başka türlü suriyelilerden ne farkımız kalır.

Sayfa 538/1027 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •