Sayfa 54/151 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Sistem Analiz

1.  Alıntı Originally Posted by m.m.e Yazıyı Oku
    Bunları kimin için yazdınız?
    biraz önce burada bana hakaret eden bir rezil için yazdım,silindiği için göremiyorsunuz. Dolar alırken en büyük motivasyonum bu mallar,sayelerinde paramın değerini koruyacağım.

2.  Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    LYS puanları açıklandı. Yeğenim ilk 250 de. Cerrahpaşa tıp istiyor. Ama babası tek emekli maaşlı. Burs durumlarına göz atayım dedim. Şaka gibi. TUBİTAK ; ilk 20000 bine girenlerden Matematik, fizik, kimya ve biyoloji okuyacaklara aylık 2000 tl. burs veriyor. Karatay ünv. gıda okuyana 5000 tl. burs veriyor.

Ama, ilk 300 - 500 de olsana da tıp, mühendislik okusan da devletten destek yok. Kısaca başarıya ceza kesiliyor.
    mecburen kyk ya borçlanacak,bende borçlandım zamanında. faiziyle ödedim sonra,ödemesi yeni işe giren çalışan için çok zor. en iyisi suriyeli kimliği çıkarsın onlara herşey beleş.

Kapanisi 3,57 nin altinda yapti.

Yarin icin dolar nasil bir yol izleyebilir?

Bu arada gram altin 140 liranin altina düşmüş. Yarin bir parca da gram alicam, cesit olsun, bu fiyatlarda cok oyalandi.

5. umarım Stonhand en kısa sürede aramıza döner,kendisi grafik ve analizlerle bizlere yol gösteriyordu,ayrıca,yorumlarını beğenmeyen,konuya gelmez bu kadar basit...

Ayın 18 ine kadar yokmuş.

7. yanlış yere yanlış mesaj yazmışım affola.

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sn Güneysu'nun alıntıladığı yazımı başlık açıldığı gün yazmıştım.

Amacım şikayet falan değil bu forumda epeydir bulunmaktan kaynaklanan bir deneyimi başlığı açan ve başlık ismini seçen yeni olduğu belli forumdaşa iletmekti. Ayrıca kendisinin açılış yazısında ifade ettiği "bu başlık benim, burası benim mekanım" yaklaşımının da forum kurallarına uymadığını belirtmekti niyetim.

Örnek vermek gerekirse, ben tutup da "Bora'nın Yeri" diye başlık açamıyorum. İzin vermiyorlar.

Yönetim aslında bu konuda müdahalede nedense gecikti.

Eğer bu yazı ile beni hedef almaktaysanız, şahsen ben ne başarıyı çekemeyen ne de asalak birisiyim.

Emek vereni alkışlayan ve de kendi çağında üreterek bu foruma yıllardır katkıda bulunan birisiyim.

Birilerine (ben üzerime aldım) yakıştırdığınız bu sıfatları kendi açınızdan bir değerlendirin derim.

Mesela bu foruma ne katkıda bulunuyorsunuz.

Neyse...

stonhand'in cezalandırılmasınınnedenini ben de bilmiyorum.

Umarım en kısa zamanda gelir ve grafik ve analizlerine devam eder.
    BOra bey biraz geç yazıyorum ama inanın ki bu şikayet eden kişinin siz olduğunu aklımın ucundan bile geçirmedim. Hatta şöyle söyleyebilirim ki size haber takibinde son derece saygı duyan birisiyim. Herkesin yetenekleri vardır. Mesela formunuzda yazı yazan sermo ve sizi haber takibinde çok beğeniyorum. Stonhond 'unda formunuzda yazmış olduğum gibi teknik analizlerini beğeniyorum.Yazdığımda sizi kastetmediğim kesin ki yaşım itibari ile de size bunları söylemeM mümkün değil. . Saygılar.

Sayfa 54/151 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •