Sayfa 541/1005 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: Viop L

1. Haftaya seçim sonrası eğer ki KK nın kazandığı belli olur ise MB nın alış makasını kapatıp Yukarı satış makasına yaklaştırma ihtimali ve piyasa koşullarına paralel yeni bir kur dönemine girme ihtimali var.

2. Anketlerde son durum..

3. Önce döviz yükselecek sonra şok faiz artırımı gelecek bence. Dövizden TL'ye geçecek olan büyük para faiz artırımının ne zaman olduğunu bilir.

Bilgehan Yılmaz kaç video izledim ne yapacağımızı söyleyemeyiz diyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    bu uzmanın kafasını açıp içini boşaltıp tekrar saman filan doldurup salacaksın.

ek teminatın artması oluşacak margini engeller.
    aynı zamanda işlem miktarımızı düşürür.
    Adam full malda ve margine geçmesine az kaldıysa, teminat arttığı an dayanak varlık fiyatı değişmese bile ciddi marjine düşer... Yanlış yorumlamışsın bear abey...

5. Dünden bugüne 588m margin vardı bu arada.

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Önce döviz yükselecek sonra şok faiz artırımı gelecek bence. Dövizden TL'ye geçecek olan büyük para faiz artırımının ne zaman olduğunu bilir.

Bilgehan Yılmaz kaç video izledim ne yapacağımızı söyleyemeyiz diyor.
    Faiz zaten 35 lerde.Döviz aşırı düşük kaldı.Seçimi kazansınlar hele.Sonrasında bakalım RTE bırakacak mı sarayı.Meclis aritmatiği ne olacak.Uygulama olabilecek mi neler olacak.Bunlar görülmeden ülkeye dolar yağacak diye düşünenler bence hayal görüyor.
    Birde üzerine hükümet koça düşman algısını çalıştırıyorlar.Bir büyük manipülasyon çekiliyor bence.

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Anketlerde son durum..

Parlamento seçimleri pek konuşulmuyor.
    Cumhur ittifakı 300 milletvekilini geçer diye konuşmalar duyuyorum.
    KK Cumhurbaşkanı, parlemento Cumhur ittifakında olursa, iyi bir senaryo olmaz.

8. saat 14.00 da muharrem ince tarafından bir açıklama bekleniyor.
    açıklamanın mahiyeti piyasayı net bir şekilde etkileyecektir.

Sayfa 541/1005 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •