Sayfa 543/993 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. Deniz hocam özetle şöyle demiş. Döviz pozitif olanlar bunu bulundurma amacı neyse ona erken başvurur. Eğer USD borcu varsa erken kapar hammadde alacaksa peşinen öder demiş. Bu gürültünün zararından başka faydası yok sanki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Türkiye’deki il sayısının 100’e çıkarılacağını açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Türkiye’deki il sayısının 100’e çıkarılacağını açıkladı.
    Bazıları kerkük 8X...musul 8X diye plakaları sayıyordu. Türkiyedeki il sayısı denince tam olmadı sanki
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Tam 1 yıl önce careforda 5 kğ toz şeker 29.90 tl imiş indirim yapmışlar 23.95 e satmışlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Serbest piyasada şey yine 17 olmuş.
    Öbür şey de 18 sınırına dayanmış.
    Şey, Muhtemelen Pazartesi 17’nin , öbür şey de 18’in üstüne atacak gibi duruyor.

Soruyu sormayıp direkt cevaba geçecek olursak; (iki borsacı fıkrasından)

“Öyle deme, 2 milyon dolarlık işlem hacmi yarattık”

2 milyar dolardır o hacim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tam 1 yıl önce careforda 5 kğ toz şeker 29.90 tl imiş indirim yapmışlar 23.95 e satmışlar

8.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Anladığım Pazartesi veya bu hafta küt diye olacak bir şey değil, kasadaki parası aktif/cirosunun %10 undan fazlası olanlar fazlasını, 'kredi alacakları zaman' satıp KKM ye dönmek durumundalar. Zaten kredisini taze almışsa yok, kredi almayacaksa yok, döviz kredisi alan nolacak belirsiz v.s.

Bu durumda kimin ne zaman kredi çekeceğine veya başka etrafından dolaşma imkanı olup olmadığına kadar gider bu iş. Belki de ilave düzenleme gelir, şu tarih itibarıyla diye..

Ama bir güven bunalımı yaşanıyor sanki...
    https://twitter.com/kerimkarakaya34/...68550108659713

Yetkililere göre 15 milyon lira üzeri döviz hesabı olan şirket sayısı 10 bin civarı. %10 kriteri ve istisnalarla bu rakam daha az olacak. %10 sınırına takılan firmalar fazla dövizi eurobond ya da KKM ye yatırarak da TL krediye erişebilecek.

Eurobond dahil değilmiş, yarın altın da dahil değil derler, ertesi gün emtia da...Pt sabahına kadar düzeltecekler yarısını
    Uleyn biz de bi şey var sandıydık...

Titanlara dokunma yanarsın...anında borsada 80 doları göstertirler...titan titana..titanizm..yaşasın titan kardeşliği...

Sayfa 543/993 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •