Sayfa 546/997 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by PiNNo Yazıyı Oku
    Ucuz kalan vadeli mevduat. O da zorla 0.25 yukari gidecek ��

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dudu abi sanırım borsa da yine bir ralli bekliyor

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Dolar bazında binde 0.2 bir indirim var evet ama onuda bir sonraki zamda toparlarlar. Zira dolar hızlı arttı 1-2 gün bekleyelim demiş olabilirler full çakmak için.
    İpin ucu kaçtı sayın rxpu. Akaryakıt fiyatı enflasyonu etkilemediği(!) için zam gelsede sıkıntı yok. Suçlu mb. Buldular sorumluyu.

LG-K535 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. vatandaşın (marangoz,oto tamircisi, öğretmen, doktor vs) bankadaki birikimini gasp eden t.c devleti esasen asıl suçlunun/düşmanın kapitalist sistemin oyuncuları olduğunu biliyor tabi ki zira kendisi de kapitalist sistemin bir parçası..

bence t.c devleti dolar la yani kapitalist sistemin oyuncularıyla gerçek anlamda mücadele etmiyor, yaşanan bir tiyatro zira t.c devletinin parası esasen yine (marangoz,oto tamircisi, öğretmen, doktor vs) parası

hı tabi birde sıradan insanların üstünden zengin olanlar var, onlar genelde emeksiz zengin olduklarından onları saymıyorum.

Reis'in sadece jöleliden beslendiğini sanıyordum...Meğer ne çiçekler varmış...Gerçi mevsim kış, o solmuştur ama olsun nektar nektardır...

5. Akbank 13.40
    Finans 13.90
    Garanti 13.65
    Vakıf 14.5
    Halk 14
    Burgan 14.5

6.  Alıntı Originally Posted by sonsav Yazıyı Oku
    Reis'in sadece jöleliden beslendiğini sanıyordum...Meğer ne çiçekler varmış...Gerçi mevsim kış, o solmuştur ama olsun nektar nektardır...
    mb faiz ile enflasyonu kontrol edemiyorsa bizde dolar ile enflasyonu fişekleriz. olmamı?

7. Burgan temdit 14 miktar 100 k üstü vade dönüşü 25 Aralık.Vadeyi üçüncü haftaya denk getirecektim ama oran düştüğü için 25 Aralık bağladım.
    Oran konusunda pazarlık yapmadım MT teklif etti belki biraz daha yüksekten bağlanabilirdi.Sanırım oranlarda (bugün) yukarı doğru bir hareketlenme var.

8. iyi günler,

Güncel USD ve EUR 1-3 ay vadeli mevduat faizleri nedir ? ING, TEB, Garanti, QNB ? Bilgisi olan paylaşabilirse memnun olurum.

Saygılar

Sayfa 546/997 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •