Sayfa 56/1004 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Banttan ve prompterli bir yayın bekliyorum.
    O zaman bu cikis insider bilgi alanlarin atagi.
    Madem konusma hazir...

2. fişşek gibi reis varken bu doların sırtı yere gelmez
    ver şimdi faiz lobisine ayarı ortalık şenlensin

3. Reis merkez bankasına zorla faiz indirttirerek çok büyük hata yaptım Türk halkından özür diliyorum diyecek bundan sonra ekonomiyi liyakat sahibi kişiler piyasa kurallarına göre bağımsız olarak yönetecek hiçbir şekilde bir daha onlara siyasi baskı yapmayacağım diyecek diyeceğim ama Reis bu Cehape der cami der faiz der nas der dış güçler der 20 yıldır yaptığı gibi aynı nakaratlara devam eder.

STK-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bencede banttan yayin olur. Yoksa o saat te niye canli yayina ciksin

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. bu sekilde konusma ihtimali sayisal loto cikma ihtimalinden daha az
     Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    Reis merkez bankasına zorla faiz indirttirerek çok büyük hata yaptım Türk halkından özür diliyorum diyecek bundan sonra ekonomiyi liyakat sahibi kişiler piyasa kurallarına göre bağımsız olarak yönetecek hiçbir şekilde bir daha onlara siyasi baskı yapmayacağım diyecek diyeceğim ama Reis bu Cehape der cami der faiz der nas der dış güçler der 20 yıldır yaptığı gibi aynı nakaratlara devam eder.

STK-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ....

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
     Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    önce ekmek yemeyin diyen canan karatayı ortadan kaldırdılar...milleti ekmege muhtaç ettiler..yakında parayı basar amerigadan mehmet öz ü getirirler...kahvalatı yapmayın diyordu...en pahalı ögün kahvalatı tereyağ peynir zeytin vs...sonrasında ögün azaltın diyen bir diyetisyen bulurlar...hoşgeldin moduro diyeti ...
    Diyetisyene gerekin yok, araplar 2 öğün yiyorlar, işi islam müslümana bağlarlarsa otomatikman halk kabul eder zaten
    11 de kahvaltı, 3 4 5 gibi akşam yemeği. Peygaber efendimizde öyle yermiş, zaten hep zayıf ve zindeymiş.
    Dolar dolar boşalır. Kimse şeyde düşüş fln beklemesin
    Teknik grafik fln hikaye artık. Amaç ülkeyi yok pahasına insanlarıyla satacaklar. Bakalım yeni sahibimiz kim olacak.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    su orucunun inanılmaz faydaları yazı dizimiz başlıyor.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Tahta yapıcılar yukarı gitmesini istiyorlar ise Band yayınının içine fişekleyici bir soru koymuşlardır...

Sayfa 56/1004 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •