Sayfa 563/993 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1. Partisinin Belediye Başkanları Toplantısın da konuşan MHP Genel Başkanı Bahçeli, Barajı geçemeyince nereye yüzeceksin? diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu nu hedef aldı. MHP nin baraj diye sorunu olmadığını iddia eden Bahçeli, Fazla merak iyi değildir. Ne gelirse insanın başına meraktan gelir. ifadelerini kullandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Onca anket var, hala MHP'nin baraj sorunu yok diyor.

Bir daha gelmemek uzere gidiyorlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Semt pazarlarında son günlerin fiyat rekorunu Ayşekadın fasülyesi kırdı. Kilogram fiyatı 100 TL’yi bulunca bazı pazarcılar etikete Ayşekadın yerine “Ayşe Hanım” yazdı.
    ayşe hanınımın, elini de öpmek lazım....

Semt pazarlarında son günlerin fiyat rekorunu Ayşekadın fasülyesi kırdı. Kilogram fiyatı 100 TL’yi bulunca bazı pazarcılar etikete Ayşekadın yerine “Ayşe Hanım†yazdı.
    Kızdırdınız psikoyu ucuA malda bulamıyoruz artık. 10 dakika önce 4 kğ patatese 30 tl isteyen pazarcıyla tartıştım. Abi sen 2 hafta sonra gör fiyatları dedi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Semt pazarlarında son günlerin fiyat rekorunu Ayşekadın fasülyesi kırdı. Kilogram fiyatı 100 TL’yi bulunca bazı pazarcılar etikete Ayşekadın yerine “Ayşe Hanım” yazdı.
    Bundan sonra,""Bas bas paraları Ayşe'ye,fasulyeye "" türküsünü söyleyecegiz demekki..!

5. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

6. Şikayet yok, nâs var, beton tarlaları var..
    Bina dikmekte yarışan çiftçiler var..
    Mültecileri aç bırakmayın kâfi...
    Memento mori

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kızdırdınız psikoyu ucuA malda bulamıyoruz artık. 10 dakika önce 4 kğ patatese 30 tl isteyen pazarcıyla tartıştım. Abi sen 2 hafta sonra gör fiyatları dedi.
    4 kilosu 50 yi gördüm....

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu fiyatlar nereye ait bilmiyorum ama Izmir yesilyurt pazarinda 30TL ye gormustum

Sayfa 563/993 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •