Sayfa 57/117 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon
Arama sonucu : 930 madde; 449 - 456 arası.

Konu: IDGYO - İdealist GYO A.Ş.

1. Beni unutmayın ben de varım.
    bu hisse 2,48 lere gelirse takviye yaparım.. bu gün benim sisteme girdi hayırlısı bakalım..ytd..

2. spek amca sıkıştırdılar mı seni tenhada

3. Basarili bir ihale aldi..uzerindeki spek hissesi imajini duzeltir dedik.inandik..guvendik ve zannederim yanildik..ytd.

4. Borsada sağlam kağıtta olacaksın arkadaş benim kısa borsa hayatımda öğrendiğim buen ufak dalgalanmada ne var ne yok alıp götürüyor zarar artıyor
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

5.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Borsada sağlam kağıtta olacaksın arkadaş benim kısa borsa hayatımda öğrendiğim buen ufak dalgalanmada ne var ne yok alıp götürüyor zarar artıyor
    al sat yaparak para kazanılmaz bu hissede spek amcamız tek takılmak istiyor ha dibe de vurabilir ama bunca emeği boşa gider sil baştan başlaması lazım önemli olan puslu havada hisseyi ayakta tutmaktır ytd

6.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    al sat yaparak para kazanılmaz bu hissede spek amcamız tek takılmak istiyor ha dibe de vurabilir ama bunca emeği boşa gider sil baştan başlaması lazım önemli olan puslu havada hisseyi ayakta tutmaktır ytd
    hocam haklısınızda 2,60 da aldığımız malı 3'lerde boşaltmadığımız al-sat yapmadığımız için bu stresi yaşıyoruz
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

7.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    hocam haklısınızda 2,60 da aldığımız malı 3'lerde boşaltmadığımız al-sat yapmadığımız için bu stresi yaşıyoruz
    neden endişeleniyorsun ki eger kafanda bir rakam varsa oraya kadar beklemeyi bileceksin sonra satıp gideceksin ha paniklersen buda spegin istediği bir şey senden malını daha alttan alır sadece izle ama stop yerin olsun ytd

8. [QUOTE=SpedeR;950623]neden endişeleniyorsun ki eger kafanda bir rakam varsa oraya kadar beklemeyi bileceksin sonra satıp gideceksin ha paniklersen buda spegin istediği bir şey senden malını daha alttan alır sadece izle ama stop yerin olsun
    Sayin SpedeR;
    Anladigim kadariyla kagida guveniyorsunuz ve bir canaktan bahsetmistiniz..dolayisiyla bir hedefinizde var..?

Sayfa 57/117 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •