Sayfa 572/1000 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hem de geçiş garantili di mi hocam.Bunlar bu köprüden bu kadar yalovalı tekirdağa gidip tekirdağ köftesi yemeye mi gidecek bu köprü ne halta yarar demeden köprüyü çakarlar.Hem de arkadaşlar köfteci esnafı batmaktaydı,biz bu köprüyü yapmakla köfte sektörünü kurtardık derler çıkarlar işin içinden.Köprü geçiş ve köfte yiyiş garantili proje mis valla.Hem de vatandaşın canı köfte çekmezse her gün şu kadar porsiyon köfte yenmiş gibi dolar bazında devlet garantisi bile verilir ben inanırım arkadaşlar)))))))
    birde tekirdağ rakısı vardı ama yerinde yeller esiyor,sattılar bedavadan ucuza gitti,birde rekochi müzesi var hazır ta yalovadan gelip köprüye 8.500 verince orayıda görsünler

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hım iyiymiş cidden.Hocam ilkokul nerden ,hayır aklınıza bir şey gelmesin alexogoldo namlı forumdaşla aynı okul mu acaba diye şeettim
    ben ilk okulu tekirdağ cumhuriyet ilkokulunda okudum, sonra orta okuluda 4 yılda babamın hocalara verdiği hediyelerle anca bitirebildim

3. Bist bitti kapatsa bari bu puanla

4.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Dolarla ilgili bir taslak hazırlanıyormuş, 12 ekimde yürürlüğe gireceği konuşuluyor, bu konuda bilgisi olan var mı, köprüden önce son çıkış mı?
    Köprü tanımına bağlı. Mesela sırat köprüsünün bir çevre yolu,dolayısıyla son çıkışı falan yoktur. Ya geçersin ya düşersin. Bu nedenle el altında koyun bulundurmakta yarar var. O hikayeden bu sonuç mu çıkar diyen olursa, ben bu sonucu çıkardım elbette herkes kendi sonucunu çıkarmakta serbest

5.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    ben şu boğazlara neden bukadar değer verildiğini gerçektende anlayamıyorum, istanbul boğazı yetmiyormuşta birde kanal istanbul yapacakmışız, benim bildiğim karadenizde romanya, bulgaristan, ukrayna var üçünü toplasan nedirki he işte bir rusya s,ke sürmeye değer belki,
    Taşımacılığın en verimli yolu deniz yoludur.

Ayıyı güreşte yenmek pek mümkün değil ama ümüğünü sıkarsan durum değişir.

Boğazlar ayının ümüğüdür.

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    birde tekirdağ rakısı vardı ama yerinde yeller esiyor,sattılar bedavadan ucuza gitti,birde rekochi müzesi var hazır ta yalovadan gelip köprüye 8.500 verince orayıda görsünler
    Aynen hocam bakın kaç sektör kurtuldu di mi efendim.Aslında yetkililere bir duyurmak lazım böyle fikirleri bunlar değerli fikirler ziyan olmamalı..Misal inanlar inşaatın patronu vardı ,gazetelere tam boy ilan verdiydi.istanbul boğazına suni ada yapalım evler yapalım falan,hükümete duyurumdur diye,kendisinden ev alanların paralarını o ilanlara harcamıştı.Sonra ne oldu ki o inanlara )))))))

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    büyük ülkeysen büyük ekonomik güçsen açıcan sinoptan, mersine kanalı
    Hem Ankara hem de Konyada, kanal manzarasi da olur!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 572/1000 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •