Onemli Gunler Banner
Sayfa 572/1000 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Milyon sahibi adam için 33 TL mi ciddi

2.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sayın Hayrani, bende de şu anda OBP, OKT ve bir miktar da EIB var. Bugün GPG’dem gelecek olan 200K var ama bu para ile ne alacağıma daha karar veremedim
    borsa bu gün de sıkıntılı olacak gibi görünüyor ama fon alırken yarını öngörerek hareket etmeniz gerekiyor. dışardaki satışlara tepki gelir, yarın da enflasyon düştü faizler de düşürülür algısı olursa yarın daha güzel bir gün olabilir. bir de şu var benim açımdan: tcd'nin düşüşlerde kendini daha iyi koruyacağı gibi bir algı oluştu kafamda. bazan öngörülemez hareketler olsa da aylık getirilere odaklanmak gerektiğini düşünüyorum her ne kadar her sabah fiyata baksam da.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    obp'nin dahi eksi 0,11 yazdığı ortamda süper.
    Aslında dün düşen borsada hisse bazlı güzel hareketler oldu.

Fonların ellerindeki hisse portföyü büyük oranda değişmediyse artı % 1 en azından 0.50 yapması lazımdı demek ellerindeki parayla veya gün içi yaptıkları işlemlerde sakata gelmişler ki eksi olmuş

Yurtdışı piyasalar kötü kapandı dün bugünde devam ederse iş kötü dolar 5.74...

4.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    borsa bu gün de sıkıntılı olacak gibi görünüyor ama fon alırken yarını öngörerek hareket etmeniz gerekiyor. dışardaki satışlara tepki gelir, yarın da enflasyon düştü faizler de düşürülür algısı olursa yarın daha güzel bir gün olabilir. bir de şu var benim açımdan: tcd'nin düşüşlerde kendini daha iyi koruyacağı gibi bir algı oluştu kafamda. bazan öngörülemez hareketler olsa da aylık getirilere odaklanmak gerektiğini düşünüyorum her ne kadar her sabah fiyata baksam da.
    Öyle bişey yok ellerindeki hisseler hisse portföyü iyi performans gösterdikçe bıst çakılmadıkça bu dedikleriniz geçerli hisse fonları için, bıst hızlı düşüşe geçerse ilk önce hepsi düşer dayanamaz sonra durulduğu yerde yine şirket bazlı hareketler olur

5. TCD iyi iş çıkarmış yine. Son 2 ay endeksle mukayese edildiğinde gayet güzel getiri sağladılar.

6. krf -0,18'e güncellemiş.. -1,33 oldukça abartıydı zaten...

7.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    krf -0,18'e güncellemiş.. -1,33 oldukça abartıydı zaten...
    Kalbime inmişti sabah sabah.

8.  Alıntı Originally Posted by Semadirekppf Yazıyı Oku
    Kalbime inmişti sabah sabah.
    : ) Dün biraz alım girmiştim, Ben de azıcık sevinmiştim düşük fiyattan almış oluyorum diye..
    İyi olmuş elbet.. çok fazla oynak fonlar pek bana göre de değil zaten..

Sayfa 572/1000 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •