Sayfa 574/1004 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Fed.!!!
    Basın toplantısını bekliyoruz.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ben en yuksek arttirimi isaretledim. 500 e kadar
    Ben onu şubat veya mart ayında bekliyorum,malum bunların gerek siyasi,gerek askeri,gerek ekonomik her kuramı yeniden yaşayarak ve topluma yaşatarak öğretme huyu var.....

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ben en yuksek arttirimi isaretledim. 500 e kadar
    onu geçen ay yapacaktı şimdi artırsa bile bi işe yaramaz ; ipin ucu kaçtı..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

5.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    İnsider yoksa pozisyon almazdım. Sonrasında zaten fırsatlar ortaya çıkacaktır 🙂
    Bademlerin olduğu yerde yüzde bir milyon insider vardır !!

6.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    İnsider yoksa pozisyon almazdım. Sonrasında zaten fırsatlar ortaya çıkacaktır 🙂
    nebatinin kardesi var ya! Demiş ki; "100bp ineceğini düşünüyorum " "abim didi" diyecek degil ya! Daha ne deyiversin

7.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Dansözler... haklısın da yüksek oktan rakama bakar.. pas geçmesi, indirimlerin sonu demek.. bu akbabaları harekete geçirir..çünkü nominal faizler üzerinden kemiksiz arbıtraj fırsatı doğar..🙂
    Pas geçmesi indirimlerin sonu demek değil. Piyasada oluşan fiyat hareketlerini görüyoruz. Her şeye zam geliyor. Bir müddet piyasanın oturmasını bekleyebilirler.

8. faiz indirimi yeteri kadar satın alındı bence long tarafta yeterli yığılma olduysa faiz indirimi sonrası kısa süreli bir düzeltme gelir ama orta vade seçime kadar bu cahil cühela kadrolarla işimiz çok zor ülke için hayırlısı en erken şekilde seçime gitmek olur.

Sayfa 574/1004 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •