Sayfa 575/863 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon
Arama sonucu : 6897 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: BANVT - Banvit

Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    arkdslar aklima soyle bir soru geliyor hepmiz banvtten 1. ceyrek kotu bekliyoruz ama brf igracat yasagi varkem acena banvt ihtiyaclara cevap vermek adina daha fazla ihravat yapmis olma ihtimali var midir ?
    1.ceyrek supriz yapabilir mi?

2 haftadir gozume carpiyor bim de banvt yok sordum anlasmalari bitmis ...

aceba baska yere ihracat arttigi icin anlasilma yapilmamis olabilir mi ?
    Sayın Matesis
    Akşam üzeri alışveriş yaptığım Mersin deki bir markette fiyatlar resimlerde görüldüğü gibidir.

bofile.jpg

2.  Alıntı Originally Posted by z488533 Yazıyı Oku
    Sayın Matesis
    Akşam üzeri alışveriş yaptığım Mersin deki bir markette fiyatlar resimlerde görüldüğü gibidir.

bofile.jpg
    guzel artti ama yakin zamanda habwrlerde cikti zaten 1. ceyrege yansiyacagini dusunmuyorum

ama
    1-et fiyatlarinin artmasi tavugu yarayacakyir
    2- bi arkds ureticilere kar komisyonu olarak %18 e ciktigindan bahsetmisti diger firmalar %14 demisti bu da eger dogruysa kisa vade de olumsuz etki yapabilir ...

3-ancak herseye ragmen brf belirsizliginin sona ermesi ve 1.ceyrek fiyatlanmis olabilecegi hassasiyetiyle 1 ceyrege yakin dip seviyesi olacagi kanatindeyim...

malum.mangal sezonu da acildi sayilir ...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by z488533 Yazıyı Oku
    Sayın Matesis

bofile.jpg
    Bu resimdeki de tüm tavuk fiyatı. 19.04.2018 tarihli reyona gelmiş.
    Attached Images Attached Images

4.  Alıntı Originally Posted by z488533 Yazıyı Oku
    Bu resimdeki de tüm tavuk fiyatı. 19.04.2018 tarihli reyona gelmiş.
    Burada fiyat 7,9 tl yani yuvarlarsak 8 tl olmuş görünüyor...geçen hafta ben 7 tl den almıştım...tabi batmandayım başka yerler ile fiyat farkı oluyor mu acaba ?? eğer genel olarak fiyatlar 7,5-8,00 tl lere gelirse ikinci çeyrekler çok güzel gelebilir ki bende geçmişten beridir aynı şeyleri söylüyorum...

dün ilginç bir şekilde banvit çok dinamik durdu...aylardır ilk defa bunu görüyorum...ondan önce malumunuz çıktığı gün ağırlıklı ortalamasının altından kapanış yapar ve sonraki bir kaç gün düzeltmeye geçerdi...dün ise ağırlıklı ortalamasından bir kapanış yaptı...dün bir ara ağırlıklı ortalaması 15,60 civarı idi ama gün sonunda buranın üzerinde çok işlemler olduğu için bu oran 15,88 civarlarına çıktı..buda birilerinin artık güçlü aldığını gösteriyor...

en azından 14,00-16,00 aralıklarını hissenin dip kabul ettiği görülüyor...birinci çeyreklerden ben hala da umutlu değilim ama gelebilecek kötü bir sonuçta dahi hisse ilk etapta aşağı sarkar (ky ların umutsuz satışları ile ) daha sonra ise hisse ikinci ve üçüncü çeyreklerin beklentisi ile yukarı toparlar...

ama piyasa geleceği satın aldığı için bakarsınız birinci çeyrekleri tınlamadan yukarı tırmanabilir de...hiç risk almak istemeyenler birinci çeyrekleri görerek karar verebilirler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Burada fiyat 7,9 tl yani yuvarlarsak 8 tl olmuş görünüyor...geçen hafta ben 7 tl den almıştım...tabi batmandayım başka yerler ile fiyat farkı oluyor mu acaba ?? eğer genel olarak fiyatlar 7,5-8,00 tl lere gelirse ikinci çeyrekler çok güzel gelebilir ki bende geçmişten beridir aynı şeyleri söylüyorum...

dün ilginç bir şekilde banvit çok dinamik durdu...aylardır ilk defa bunu görüyorum...ondan önce malumunuz çıktığı gün ağırlıklı ortalamasının altından kapanış yapar ve sonraki bir kaç gün düzeltmeye geçerdi...dün ise ağırlıklı ortalamasından bir kapanış yaptı...dün bir ara ağırlıklı ortalaması 15,60 civarı idi ama gün sonunda buranın üzerinde çok işlemler olduğu için bu oran 15,88 civarlarına çıktı..buda birilerinin artık güçlü aldığını gösteriyor...

en azından 14,00-16,00 aralıklarını hissenin dip kabul ettiği görülüyor...birinci çeyreklerden ben hala da umutlu değilim ama gelebilecek kötü bir sonuçta dahi hisse ilk etapta aşağı sarkar (ky ların umutsuz satışları ile ) daha sonra ise hisse ikinci ve üçüncü çeyreklerin beklentisi ile yukarı toparlar...

ama piyasa geleceği satın aldığı için bakarsınız birinci çeyrekleri tınlamadan yukarı tırmanabilir de...hiç risk almak istemeyenler birinci çeyrekleri görerek karar verebilirler...
    1.çeyrek ne zaman açıklanacak...Beklenti 50 nin üzerinde olabilir mi?

6.  Alıntı Originally Posted by ŞENOL Yazıyı Oku
    1.çeyrek ne zaman açıklanacak...Beklenti 50 nin üzerinde olabilir mi?
    50 milyon gelirse bana göre süperdir...bildiğim kadarıyla en geç 10 mayısa kadar gelmesi lazım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Kademeler arası çok köpük gidecek ama gidemiyor bu yuzden

Sayfa 575/863 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •