Sayfa 578/1027 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Öte yandan derseniz ki benim param var onu sağlama alır gider 0.98 faizle konut kredisi kullanır faizler fezaya gittiğinde yada ne bileyim söylendiği gibi Dolar 10 Tl olduğunda benim kredi faizi kuş olur bende bu işten köşe olurum. Her şey güzel peki böyle bir durumda sizin o aldığınız beton prim yapar mı ? Hadi prim yapmadı kiraya veririm kira geliri alırım dediniz , betonunuza kiracı bulabilecekmisiniz, bulsanız o kiracı size kirayı doğru dürüst ödeyecek mi ? Hele beton İstanbul içinde değil de ucuz diye dağ başlarında alındıysa ne satabilir nede doğru dürüst kiraya verebilirsiniz. Ama tabi siz ucuz kredi kullanıp evi bedavaya getirdim diye düşünür kendinizi mutlu mesut hissedebilirsiniz.

Ist da Atatürk hava limanına 4 km mesafede basın express yoluna paralel 14 tane 1+1 resıdence daıre aldım. Sene basında kıraya verdık...ogrencı olmayan serbest meslek sajıplerı 3 aydır kıra ödemıyorlar...250 TL aidat,..versen Bi dert vermesen Bi dert...ogrencıler tıkır tıkır ödüyorlar ama...piyasa Iyı degılmıs...bu yüzden Almanyafan 1 hafta once geldık...tahliye vs işlemler için...tokatçı olmuş tum memleket...ybnc yatırımcı gelir mi hec...ev aldığıma bin pişmanım

3. İktidar değişikliği bu krize care olabilecek mi. Kucağında krizi bulacak. Tek suçlu olacak. Belki rte de kazanmak istemiyodur başkanlığı. Krizin kazanani olur erken seçime gider eskisinden daha güçlü oy orani ile gelir. Herkes tayyip gitsin istiyorda o gittikten sonra ne olacak. Önemli olan o. Ne ince ne aksener bunlarda da bir çözüm üretecek vizyon göremiyorum

4. Bağdat Caddesinin geleceği ,karanlık...

Çünkü ,

Türkiyede sevilmeyenlere Ermeni,Rum,Yahudi,Mason,Haçlı ,Gavur denirdi ,15 Temmuz kalkışmasından sonra bir de Fetöcü eklendi...

Galiba FB'de Ali Koç başkan seçildikten sonra ,ve genel olarak AKP İktidarıyla arası bozuk olduğu bilinen/idda edilen Kadıköyün , Bağdat Caddesi Reisin hedefinde ,mitinglerindeki iddasına göre 15 Temmuz kalkışmasında güya Bağdat Caddesi ve civarında oturanlar sokaklara çıkıp Tankları alkışlamışlar ,bağırlarına basmışlar...

Sizce seçim sonrası Erdoğan Reis seçilecek olursa, Bağdat Caddesini kamulaştırıp , Millet Bahçesine çevirmez mi ?

( https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...mlari-2370089/ )

Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Sayin cevdet bey.
    Bilmedigim icin soruyorum.
    Bahsi gecen 55milyar dolar cari açığin 5 aylik bölümu coktan odenmiş olmuyormu?
    Biz ithalati yapip sene sonumu ödeme yapiyoruz ki 55milyar dolari borç bölümune otomatik ekliyoruz ?
    Tesekkurler

Geri kalan kismida henüz oluşmamiş durumda degilmi?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cari açık için de,kısa vadeli borçlar için de ''yıllık olarak kastedilen'' yılbaşından yıl sonuna kadar geçen süre değil,verilerin (kısa vadeli borç ve cari açık) en son yayınlandığı tarihten sonraki 12 aylık süre kastediliyor.Nisan sonundan önümüzdeki Nisan sonuna kadar 1 yıllık,ya da Mayıs sonundan önümüzdeki Mayıs sonuna kadar 1 yıllık (kısa vadeli borç ödemesi+cari açık açık finansmanı) gibi.Kısa vadeli borç tutarı kesin rakam,cari açık rakamı da geçmiş 1 yılın cari açık rakamı dikkate alınarak tahmini olarak hesaplanan bir rakam.

6.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    İktidar değişikliği bu krize care olabilecek mi. Kucağında krizi bulacak. Tek suçlu olacak. Belki rte de kazanmak istemiyodur başkanlığı. Krizin kazanani olur erken seçime gider eskisinden daha güçlü oy orani ile gelir. Herkes tayyip gitsin istiyorda o gittikten sonra ne olacak. Önemli olan o. Ne ince ne aksener bunlarda da bir çözüm üretecek vizyon göremiyorum
    Ekonomin yani yönetimin başına kim gelirse gelsin dönülmez akşamın ufkundayız şarkısını söyleyecek. Anlamadığınız bir şey var, biz rte gitsin istiyoruz. Yeni bir kan gelsin can gelsin huzur gelsin. Ülke çok gerildi çok bölündü başkalaştı. Bu çok tehlikeli. Ekonomi imf ile veya iyi bir kemer sıkma ile 2-3 yılda toparlanır. Ülke bütünlüğünü millet beraberliğini korumak önemli gerisi teferruat.

7. Dünyayı resmen deliler yönetiyor. Bu adam doların içene edecek bence yakın zamanda. Altın zamanı yaklaşıyor kışa doğru yavaş yavaş.

http://www.borsagundem.com/haber/tru...acagim/1314307

Sayfa 578/1027 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •