Sayfa 580/1005 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: Viop LVll

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Spekisinin o tahtada işi bitti, pacavra gibi attılar, nerden döner bilemem 70 taleye kadar düşse şaşırmam. Muhtemelen hulk gibi o da x30 dan ihraç edilecek
    Arsasından altın çıkıyordu.
    Altının gramı 3 tl olursa buda 300 tl olmaz mı?😀

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,190
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yok abicim senin oraya kadar taban tabana gitmez heralde, en fazla 15 gün taban ile bistte taban rekoru dapgm de
    Bistde üstüste taban rekoru Turcasda olması lazım.94 krizinde
    (Yanlış hatırlıyorda olabilirim.)
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Peki şöyleyse, gerçekten hedef feyzaysa...

....
    abey zaten 3 usd civarı çıkacam stop olmazsam. 4usd dedi mi ed işi biter giriş kollarım. hiçbir zaman kesin senaryo yok sen diyodun abeyim. fikir jimnastikleri için iyi ki varsın.

Hiç acele etme, benim solungaçlarım çıktı, sanırsam evrim geçirdim suyuniçinde nefes alabiliyorum
    Yanlış ata oynuyorsun sana bir hisse yazacam ama beklersen yedi sulalen zengin olacak...dolar bazlı tarihi dibinde...sadece hisseye bir fon musallat oldu...onu kaç yıldır atamadılar.... onu halletsinler viop30 bırakıp onu alacam....

5.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Bistde üstüste taban rekoru Turcasda olması lazım.94 krizinde
    Ben 2006 dan öncesini bilmiyorum pisyedili abi ama eski abilerimiz anlatırdı, biz yeni yetme borsacılar genelde hep ralli gördük, yeni yeni şelale görmeye başladık ama sanırsam barajda su kalmadı, son damladan sonra yine ralliye devam ederiz, bu yeni nesil çok şanslı
    Enflasyon sayesinde borsamız hep uçuyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,190
    Ben 2006 dan öncesini bilmiyorum pisyedili abi ama eski abilerimiz anlatırdı, biz yeni yetme borsacılar genelde hep ralli gördük, yeni yeni şelale görmeye başladık ama sanırsam barajda su kalmadı, son damladan sonra yine ralliye devam ederiz, bu yeni nesil çok şanslı
    Enflasyon sayesinde borsamız hep uçuyor
    Şanslı mı bilemem.Sizler daha iyi bilirsiniz.

Bana bu şekilde yükseliş (enflasyon sebebi ile olan )hep eski filmleri hatırlatıyor.

Hani adamlar arabada oturur.Araba sabitdir ama arkada fon hareket halindedir ....

Araba hep gidiyomuş gibi ama aslında hep sabit yerinde duran sahneler....

misal https://www.youtube.com/watch?v=Iy68UCbcP3o
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Yanlış ata oynuyorsun sana bir hisse yazacam ama beklersen yedi sulalen zengin olacak...dolar bazlı tarihi dibinde...sadece hisseye bir fon musallat oldu...onu kaç yıldır atamadılar.... onu halletsinler viop30 bırakıp onu alacam....
    tokatçı abeyim 8.368 in stopu varmı abey hiç stop yazmıyon da (gerçi hep kazanıyon son zamanlarda ya oda ayrı) yoksa bizde stop olmaz ölene kadar mokoko mu abey

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Bir ip ucu alsak.
    Hisse kodunun ilk 2 harfi mesela

Sayfa 580/1005 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •