Sayfa 581/1002 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Ülkede devasa bir grup sebepsiz zenginliğe kavuşurken diğer yandan halk ile birlikte dürüst çalışan üreten firmalar fakirleşiyor. Yada adil olarak payını alamıyor. Ve bu kötü yönetim seçimde de tam ceza karşılığını alamayacak hatta bir önceki seçime göre bir çok şehir ve büyükşehiri almış olacak.

Benzine bugün geceden itibaren 1,79 TL zam yapılması bekleniyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İçişleri bakanı : 9 isçimizi arama çalışmaları devam ediyor , herhangi bir arama kurtarma ihtiyacımız yok

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ülkede devasa bir grup sebepsiz zenginliğe kavuşurken diğer yandan halk ile birlikte dürüst çalışan üreten firmalar fakirleşiyor. Yada adil olarak payını alamıyor. Ve bu kötü yönetim seçimde de tam ceza karşılığını alamayacak hatta bir önceki seçime göre bir çok şehir ve büyükşehiri almış olacak.
    Farklı düşünen yok, sadece çaresi nedir bilen yok. Bilenlerde ise cesaret yok. Vücudu saran mikroplar o kadar çoğalmış ki , savunacak olanlar bile pes etmiş. ( Beyaz kan hücreleri olarak da adlandırılan akyuvarlar, belirli şekilleri olmayan, çekirdekli kan hücreleridir. Vücudumuzun savunma sisteminin hareketli elemanları olan lökositler, organizmayı bakterilere, virüslere, parazitlere ve tümörlere karşı savunurlar. 1 mm3 kandaki sayıları 4.000 -10.000 arasında değişebilir. )

100 milyon metreküpü kaldıracak techizat olmayacağına göre orası o 9 kişinin mezarı olacak ekibe ihtiyaç yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İçişleri bakanı : 9 isçimizi arama çalışmaları devam ediyor , herhangi bir arama kurtarma ihtiyacımız yok
    sorumluları arama çalışmaları başladı desene göreyim senin yüreğini..

Sittimin gavurları, bilmemneleri trompet çaldığından icat çıkartmakta üstlerine yok.

Çocukluğumda ve hatta gençliğimde bir tek " Anneler gününü" bilirdim, şimdi ise Allahın her günü bir ot b.k günü.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bi göz muayenesi şart sana nerede yazmışım merak eettim

Ben yazılana %100 doğru dedim ben yazmadım
    Bana da Erbakanın veledine siyaset böyle yapılır, deye 1 ton methiye düzdürdü.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 581/1002 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •