Sayfa 588/1003 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. emekli KK'nın vaadi olan 2 asgari ücretinden oldu

hem de

emekli maaşlarının ortalamasının en düşüğü olan 7.500 TL ile yılbaşını bekleyecek...

zaten duyunu umumiye heyeti başkan ve yardımcısı yani ,
    İngiliz finansçı memo pasha ile,
    Amerikalı bankacı hafize hanım
    varken bütçe displini adına 3. sınıf vatandaş hatta bazılarına göre safra olan emekli kitlesine ZIRNIK koklatmayacaklar...

(reis yerel seçim öncesi bir güzellik yapar mı ? )

oysa ki anayasaya göre TC Devleti sosyal bir devlettir...

2. güya parti başkanlığında son kez parti meclisinde hitap etmişti...

seçimde kırmızı kart görünce bugün hiçbir şey olmamış gibi yine konuştu...

Allahım Yarabbim , ya sabır...

muhalif vatandaşa gerçekten Resi çok şanslı...

dedirten bir konuşma metni

, birazda sertlik teaatral vaziyetler..

en güzel kısmı yeni Şafakla ilgli kısım...

KK'nın galiba haberi yok devlete 2018'in parasıyla 500 Milyon Liraya mal olan o adayı ( yassıadayı )

( https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...-cikti-1071013)

yıllığı 4.2 milyon TL'ye Albayrak Grubu'na kiralandı ...

( https://www.gazeteduvar.com.tr/yassi...-haber-1611983 )

vah vah muhalefetin başı vahvah...

3.  Alıntı Originally Posted by 0x00 Yazıyı Oku
    tamamı için net 9 ediyor, mevcutta 12-13 net teşvik bulunabilirken bu şekilde yarısını 35 ile bağlayıp bu oranlara yaklaşmak için doların neredeyse artmaması gerekiyor gibi duruyor
    çok cazip diye değil maksat bilgi paylaşmak..

bu arada burada son haftalarda (milyon dolar altı) en yüksek net prim oranı sn kentuf'un geçen hafta paylaştığı %10 net ile hsbc idi. m.k. 12,5 a denk gelir. bir de sn crunch'ın dünkü %12 burgan'ı var ama o brüt sanırım. dediğiniz 12-13 "net" teşvik primi 16+ mevduat karşılığına denk gelir. bu oranlar hangi bankalarda var acaba paylaşırsanız sevinirim.

4.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    emekli KK'nın vaadi olan 2 asgari ücretinden oldu

hem de

emekli maaşlarının ortalamasının en düşüğü olan 7.500 TL ile yılbaşını bekleyecek...

zaten duyunu umumiye heyeti başkan ve yardımcısı yani ,
    İngiliz finansçı memo pasha ile,
    Amerikalı bankacı hafize hanım
    varken bütçe displini adına 3. sınıf vatandaş hatta bazılarına göre safra olan emekli kitlesine ZIRNIK koklatmayacaklar...

(reis yerel seçim öncesi bir güzellik yapar mı ? )

oysa ki anayasaya göre TC Devleti sosyal bir devlettir...
    T.C , anayasamızı haklı çıkartir .. dünyada sosyal devlet sıralamasında ilk sıralara girer ..özellikle sgk tarafında.

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    T.C , anayasamızı haklı çıkartir .. dünyada sosyal devlet sıralamasında ilk sıralara girer ..özellikle sgk tarafında.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. Yeni bir kredi kartına ihtiyacım var.. Önerdiğiniz bir kart var mı? Puanı bol olsun, aidat olmaz ise iyi ama aidat olup puanla olayı kapatıyorsa sorun yok, harcama sözü, otomatik ödeme talimatında sıkıntı yok hepsini yaparım..

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    çok cazip diye değil maksat bilgi paylaşmak..

bu arada burada son haftalarda (milyon dolar altı) en yüksek net prim oranı sn kentuf'un geçen hafta paylaştığı %10 net ile hsbc idi. m.k. 12,5 a denk gelir. bir de sn crunch'ın dünkü %12 burgan'ı var ama o brüt sanırım. dediğiniz 12-13 "net" teşvik primi 16+ mevduat karşılığına denk gelir. bu oranlar hangi bankalarda var acaba paylaşırsanız sevinirim.
    Oran paylaşımı için teşekkürler tekrar, yorum olarak ekledim ben de sadece.

Geçen hafta için ak net olarak 13 veriyordu bağladım -3 ay için, diğer vadelerde sormadım-, swift ile yeni para ama mevcutta da veriyorlardı. Alıntılayıp yazdığım mesajdaki arkadaş ykb 11.5 demişti.

8.  Alıntı Originally Posted by 0x00 Yazıyı Oku
    Oran paylaşımı için teşekkürler tekrar, yorum olarak ekledim ben de sadece.

Geçen hafta için ak net olarak 13 veriyordu bağladım -3 ay için, diğer vadelerde sormadım-, swift ile yeni para ama mevcutta da veriyorlardı. Alıntılayıp yazdığım mesajdaki arkadaş ykb 11.5 demişti.
    ak net 13 iyiymiş. burada paylaşmadınız sanırım ya da ben kaçırmışım. yarın bir sorayım hala veriyorlar mı. teşekkürler

Sayfa 588/1003 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •