Sayfa 59/71 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 567 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Dolar Kuru İner de Çıkar da...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    Valla ortak aklın stratejisi daha iyi olur. Ben mesela çok teknik bilmiyorum. Bir teknikçi olsa epey ufkumuzu açardı.
    Jackie var ya..

Bu ve öteki dolar topiğindeki paylaşımlarım değer görse, ciddiye alınsa paylaşmaya devam ederdim...

Ama artık kafama eserse paylaşıyorum.. Dalgasına... Ama Jackie'nin dalgalarından değil haa..

2.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...iye-isbirligi/
    Bakalım sayın Cbaşkanı faizden bahsedecek mi bu aralar?
    şöyle söyleyeyim sayın bulut şu faiz illet dedi bu gün der demez uluslararası ajansa da düştü dolar çıkmaya başladı.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

3. iyi vermeye başladılar ama hacim tırt.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

4. dolar 50 kuruş olabilir, olmaz demeyin.

5. 50 fazla
    olsa olsa uganda doları kadar eder
    kilo paçavra

tahminen
    1 yila kalmaz
    asgari ucret dolar kuruyla
    7-8 abdliyi calistiririz..
    ustunu de ceplerine harçlık koyarız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Dolar kuru sadece kısa (belki de çok kısa) bir vadede aşağı yönlü hareket edebilecektir.

Sonrası..
    .

Hele bir alışalım şu sonuca bakın görün olacaklara...
    .

Evert nerede kalmıştık?

Yeniden 3,70 lere merhaba...

Birgün bile sürmedi.

Koyma suyla eğirmen dönmez.

Bunu zaten dolar başlıklarının tecavüzcüleri de biliyor ki, bugün hiç uğramadılar.

Dolar kurunun buralarda kalması tüm toplumu dolarize eder.

Bugüne kadar almayan da alır koyar.

Tek çare doların hızla yükselmesi.

Psikolojik olarak heves kırması.

7. şimdilik direnç çalıştı...

Rabobank Gelişen Piyasalar FX Stratejisti Matys, kurda kısa vadede ilk hedefin 3.55 olabileceğini belirtti.

Merkezi Hollanda'da bulunan ve dünya genelinde gıda ve tarım alanında öncü banka olma hedefiyle çalışan Rabobank Gelişen Piyasalar FX Stratejisti Matys referanduma piyasanın ilk tepkisinin olumlu olduğunu belirtti.Matys "Türk siyasetindeki istikrarsızlığın artık yavaş yavaş sonlandığını düşünebiliriz. Kurda 3.55 seviyesi kısa vadede ilk hedefim" dedi.

Uzun vadede ise piyasalarda hükümetin politikalarının belirleyici olacağını belirten Matys, "Hükümet yapısal reformları uygularsa bu cesaret verici işaret olur. Çünkü şu anda Türk varlıklarına spekülatif girişler var. Eğer sürdürülebilir sermaye girişi isteniyorsa o zaman yatırımcılar bir garanti isterler, bu anlamda reformlara dair garanti olmasını beklerler." diye konuştu.

Dış faktörlere bakıldığında odak noktasının Fed ve Trump'ın adımları olacağını belirten Matys, "Fed'in sıkılaşma hızını artırmayacağını düşünüyoruz, bu yıl bir artış daha olabilir. Bu nedenle Dolar/TL 'nin yılın ikinci yarısında daha düşük seviyelere gelmesi mümkün" diye konuştu.
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 59/71 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •