Sayfa 593/1366 İlkİlk ... 934935435835915925935945956036436931093 ... SonSon
Arama sonucu : 10925 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: Hissenet Haftalık Hisse Yarışması 2

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Moody’s Türkiye’nin kredi uzun vadeli tahvil notunu Ba1’den Ba2’ye düşürürken kredi notu görünümünü de durağandan negatife indirdi/Son dakika
    Ne olduklari belli, cehennemin dibine kadar yollari var dostum.

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Moody’s Türkiye’nin kredi uzun vadeli tahvil notunu Ba1’den Ba2’ye düşürürken kredi notu görünümünü de durağandan negatife indirdi/Son dakika
     Alıntı Originally Posted by apache64d Yazıyı Oku
    Ne olduklari belli, cehennemin dibine kadar yollari var dostum.
    piyasa mız düşüş yerine yükseliş yaparak bu soysuzlara haddini bildirmeli ki bir daha böyle siyasi kararlar alırken Türkiye nin kendilerini tınlamadığını anlasınlar.
    15 temmuz dan beri saldırıları bitmedi bir türlü biri durunca öte ki başlıyor.görünürde afrine giriş ama aslında yedi düvele giriş var.Rabbim ülkemizin ordumuzun hak için mücadele edenlerin yardımcısı olsun.orada ne işimiz var diyen ler meğer daha modern daha yakın 2. kandil i korumak içinmiş.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tebrikler arkadaşlar

tüccar için dün gereği yapılmıştı, o yüzden

sir içinde gereği yapıldı
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

4. Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Eskiden bu tip kurumların/kuruluşların verdiği kararlar gerçekten çok etkileyici ve kaale alınır şekildeydi ancak günümüzde görülüyor ki; ekonomide rekorlar kıran, büyümede tahmin ötesi ilerleyen ve savunma sanayinde efsaneler yazan bir ülkenin notunun tamamen siyaseten verilmiş olduğudur ve bağlayıcılığı oldukça zayıftır.

Güvenilirliklerini zedeleyip kendi ayaklarına sıkmaktan başka bir şey değil bu aslında.

Şahsım adına bu kurumların kararlarını vereceği günü dikkate alır buna göre yatırmlarımı gözden geçirirken şimdi ne zaman ne karar vereceğini takip dahi etmiyorum.

Şahsi fikrimdir böyle düşünüyorum.
    Ümidini kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

6.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    tebrikler arkadaşlar,

Tüccar tüm haftayı lider geçtiği için sistem bile izin verniyor artık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tebrikler Arkadaşlar
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Günaydın dostlar. Gününüz hayırlı, kazancınız bereketli, yüzünüz neşeli olsun inşallah.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Sayfa 593/1366 İlkİlk ... 934935435835915925935945956036436931093 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •