Onemli Gunler Banner
Sayfa 6/1004 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Viop LIII

1.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    @Bozkurt mahdumu borsayla hic taniştirmasaydın keşke .... bearish bir cycle a denk gelebilir.. 15-20 yılı falan kaldı bence buyuk dereceli dalganın..
    Onun yaşı genç sel abi, benim ise bi ayağım çukurda, her türlü hava koşullarında ayakta kalabilmesi için eğitmem gerekiyor...dünyanın ekonomik gidişatını iyi görmüyorum,ileride zengin daha zengin fakir daha fakirleşecek çünkü

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Onun yaşı genç sel abi, benim ise bi ayağım çukurda, her türlü hava koşullarında ayakta kalabilmesi için eğitmem gerekiyor...dünyanın ekonomik gidişatını iyi görmüyorum,ileride zengin daha zengin fakir daha fakirleşecek çünkü
    şuan çok mu zengin

fakirse hiç bulaştırma.. nede olsa daha da fakir olacak bırak hayatını yaşasın.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

3. haklısın .çekirdekten yetişiyor.. gönlünüze göre olur inş..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

4. 1-4 ağustos yabancı takası

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    şuan çok mu zengin

fakirse hiç bulaştırma.. nede olsa daha da fakir olacak bırak hayatını yaşasın.

Şuan onun bakış açısı farklı ben bile annamıyom dilinden ama fakir olduğunu biliyorum
    Babadan oğula devretmesi gereken bir iş olaraktan görüyorum borsayı, ben ölürsem herif ilen mücadele edecek biri olsun piyasada, hayat öylede böylede yaşanıyor, ha üç eksik ha üç fazla, önemli olan ücbucuk attırmak

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

üç bucuk attırırlar ondan şüphe yok özelikle bear piyasada..

Yeni çalışmada Danimarkalı araştırmacılar Peter ve Susanne Ditlevsen, 1870 ile 2020 yılları arasında Kuzey Atlantik'teki deniz yüzeyi sıcaklıklarını incelediler. Mevcut koşullar altında, sirkülasyon sisteminin 2025'te veya 2095'te çökebileceğini öne sürdüler.

Tahminleri, Birleşmiş Milletler Hükümetlerarası İklim Değişikliği Paneli'nin (IPCC) 2021'de yaptığı tahminden farklı. IPCC, çöküşün 2100'den önce olmayacağını söyledi.

Julio Friedmann, bir karbon yönetim şirketi olan New York City merkezli Carbon Direct'in baş bilim adamıdır. Bir açıklamada, son çalışmanın büyük iklim risklerini azaltmak için "harekete geçmenin hızlı ve derin olması gerektiğini" açıkça ortaya koyduğunu düşündüğünü söyledi.

Stefan Rahmstorf, Atlantik'teki okyanus akıntıları üzerine 2018 tarihli bir çalışmanın ortak yazarıdır. Ayrıca RealClimate web sitesinde Danimarka liderliğindeki çalışma hakkındaki yorumlarını yayınladı. Rahmstorf, Atlantik Okyanusu akıntılarının çökme zamanlamasının "oldukça belirsiz" kaldığını kaydetti.

IPCC'nin tahminini ihtiyatlı bulduğunu da sözlerine ekledi. Rahmstorf, "Kanıtlar, bu yüzyılda riskin yüzde 10'dan çok daha fazla olduğuna giderek daha fazla işaret ediyor" diye yazdı. Sorunun "...önümüzdeki birkaç on yıl boyunca oldukça endişe verici" olmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

hawking haklı çıkacak sanırım

dünya son yüzyılını yaşıyor

Sayfa 6/1004 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •