Sayfa 603/992 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Purple hocam nerelerdesin
    Acele etme dediniz beklemedeyim 40K ile

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Purple hocam nerelerdesin
    Acele etme dediniz beklemedeyim 40K ile
    Buradayım.
    Bugün alacaktım ppfleri bozamadım 5'ten sonra banka izin vermedi.
    Şimdi yarın aynı fiyatta olursa sizinleyim.
    Ne güzel 6.00x'lerde idi..

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Denedim üstad fon satmayı saat 5'ten sonra.
    ICBC bank ppf'ler satılamıyor.
    Bilginize.
    Umarım satmamak hayırlı olmuştur.
    ....

3.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Buradayım.
    Bugün alacaktım ppfleri bozamadım 5'ten sonra banka izin vermedi.
    Şimdi yarın aynı fiyatta olursa sizinleyim.
    Ne güzel 6.00x'lerde idi..
    Dolarla aynı oranda artan yada azalan ama vergisi olmayan gram daha iyi değilmi?
    Ayrıca daha başka ilginç kararlar alınırsa ilk hedef dolar olduğu için dolar çarpılıp gram arkada kalıp kendini kurtarır gibime geliyor.

4. bankadan neden döviz alayım ki , 100k üzerini tahtakaleden çekerim ... döviz bulundurmanın yassah olduğu dönemlerde , yurtiçinde böyle havuz kenarında fiskileri içerken anlaşma yapılır , yurtdışında paralar change edilirdi ... özal dönemi öncesi ....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dolarla aynı oranda artan yada azalan ama vergisi olmayan gram daha iyi değilmi?
    Ayrıca daha başka ilginç kararlar alınırsa ilk hedef dolar olduğu için dolar çarpılıp gram arkada kalıp kendini kurtarır gibime geliyor.
    Ben sanmıyorum dolara bir şey olacağını.
    O kadar da değil diyorum.
    Finans sektörü şakayı gelmez.
    Binde bir vergi çok değil.
    Altın onsu düşebilir de.
    Dolar elde tutulursa 1 ay %3 üzeri faiz veriyor az da olsa yıllık bazda.
    Hayırlısı her şeyin.
    Çalışıp kazanıyoruz birikimleri korumak amacımız.
    ....

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    herhangi bir varlığa enstrümana ister spekülasyon ister yatırım amacı ile olsun , para koyarken ne kadar vadeyi göze alarak bu işe girdiğinizin kafanızda netleşmesi lazım...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    herhangi bir varlığa enstrümana ister spekülasyon ister yatırım amacı ile olsun , para koyarken ne kadar vadeyi göze alarak bu işe girdiğinizin kafanızda netleşmesi lazım...
    Orta ve uzun vade için gram iyidir.

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Orta ve uzun vade için gram iyidir.
    yatırım fonlarındaki risk değerinin kaç olduğunu biliyor musunuz altının ... neye yatırım yaptığınızı çok iyi bilmeniz gerekir...

Sayfa 603/992 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •